Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1. 9. 2021 · Aktualizácia: 10. 10. 2023

Zväčšenie pŕs-Polytech-280ml, MUDr. Fedeleš, Eveclinic, Bratislava, krásne prirodzené dvojky zo základu 0

Stojí to za to
126900
126899

Hodnotenie Nely:

Zväčšenie pŕs-Polytech-280ml, MUDr. Fedeleš, Eveclinic, Bratislava, krásne prirodzené dvojky zo základu 0

O zväčení poprsia som premýšľala od svojej puberty. Po dvoch pôrodoch tá myšlienka bola ešte silnejšia, no kedže robím aktívne šport, tak som mala obavy, či budem vedieť podávať 100% výkon. Začala som si ale o zákroku zisťovať viac, pýtala som sa aj iných športovkýň, ktoré robia ten istý šport ako ja, či ich implantáty nejako neobmedzujú pri športe. Väčšina z nich mi odpovedala, že ani nevedia, že nějaké implantáty majú. Informácie ohľadom implantátov som si hľadala na jednom fóre, kde ženy z celého slovenska pridávajú skúsenosti s augmentáciou. Po dlhšom študovaní padla jasná voľba na polyuretánové implantáty zn. Polytech. Práve kvôli môjmu aktívnemu životu a dobrými referenciami na túto značku. Tieto implantáty majú taký drsnejší povrch, tým prirastú rýchlejšie ku tkanivám a je tam len veľmi malé resp. žiadne riziko pretočenia implantátu v budúcnosti a prípadnej kapsulárnej kontraktúry. V podstate som mala jasno o výbere už pred konzultáciou, v čom ma len utvrdil aj Dr. Fedeleš, keď sme sa jednožnačne zhodli. Celkovo mi ako človek prišiel profesionálny a sympatický. A práve aj toto je dôležitý faktor pri výbere operatéra. Byť naladení na tzv. "jednej vlne".Dohodli sme sa na 280ml, polyuretan + anatomický tvar, pričom lekár povedal, že to je maximálna veľkosť, akú mi doporučuje vzhľadom na môj životný štýl (práce, aktivní sportovec). Moje požiadavky boli, aby boli prsia prirodzené a nie veľké. Operácia splnila moje predstavy nad očakávania. Bála som sa výsledku, vzhľadom na to, že tam nebol zaklad uplne žádný, a mala som aj diagnozu hypoplazie pŕs a tuberózny prsník. Doktor musel vytvoriť prsny obluk, pretože som ziadny nemala. Veľkosť je ideálna ku mojej postave, sú pevné a trošku tvrdšie, ale citlivosť pŕs je taká istá, ako pred operáciou. Jazvy sú pekne zahojené.Na záver by som už len zhodnotila, že sa citim skvelo a veľká vďaka Dr. Fedelešovi a Eve Clinic!!! za úžasnú prácu. Pri pohľade na seba tomu stále nemôžem uveriť. Som naozaj nadmieru spokojná.

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Môžem len a len odporúčať

Pána doktora a kliniku môžem len a len odporúčať, každý jeden doktor na klinike je skvelý profesionál s príjemným prístupom . Som od A po Z na 150 % spokojná s prístupom , starostlivosťou sestričiek ktoré sú doslova ako anjeli a výsledok je...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.