MUDr. Jarmila Konderlová

Žiadne recenzie
Martin
MUDr. Jarmila Konderlová prevádzkuje súkromnú kožnú ambulanciu VIADERMA s.r.o., v Martine, na ulici B. Bullu 13. Svoje skúsenosti, ktoré získala počas viac ako 35 rokov praxe, zúžitkováva aby svojim klientom mohla ponúknuť široké spektrum zákrokov korektívnej a estetickej dermatológie v tej najvyššej kvalite.MUDr. Jarmila Konderlová vo svojej súkromnej kožnej ambulancii VIADERMA s.r.o., ponúka služby korektívnej a estetickej dermatológie... (Vyhladenie pleti Martin)

Studio BodyStyle

(5.0) 100% odporúča
Martin
Studio BodyStyle je centrum zamerané na skrášlovanie, omladzovanie a formovanie Vašej postavy. Je vybavené tými najmodernejšími prístrojmi poskytujúcimi špičkovú starostlivosť v oblasti korektívnej dermatológie, estetickej medicíny a komplexnej starostlivosti o celé telo.Cieľom služieb, ktoré Studio BodyStyle ponúka, či už je to starostlivosť o pleť, telo, ruky, nohy, či Vašu vizáž, je sprostredkovať Vám maximálne komfortný zážitok a výsledok... (Odstránenie povrchovej vrstvy kože Martin)

MUDr. Mária Petrášová

(5.0) 100% odporúča
Martin
Cena od 25 € do 40 €
Vysokoškolské štúdium úspešne absolvovala na UPJŠ v Košiciach so špecializáciou na všeobecné lekárstvo. MUDr. Mária Petrášová je známa najmä svojim ľudským prístupom a vysokou odbornosťou, ktorú potvrdzuje nostrifikácia jej lekárskeho diplomu Kanadskou lekárskou asociáciou. Medzi životné úspechy Dr. Petrášovej patrí nielen získanie 1 a 2 atestácie z dermatovenerológie, ale od roku 2002 do 2004 aj funkcia primárky na kožnom oddelení Nemocnice... (Vyhladenie pleti Martin)
NOVINKA International Doctors
Zobraziť miestnych lekárov
Poznáte našich medzinárodných odborníkov?
Zoznámte sa s odborníkmi z iných krajín, ktorí ponúkajú zákroky, o ktoré máte záujem
  • Česká republika
  • Mexiko

DermaPoint

(5.0) 100% odporúča
Martin
Cena od 25 € do 40 €
DermaPoint - Centrum zdravia a krásy DermaPoint poskytuje svoje služby v oblasti estetickej medicíny a laserových zákrokov už 10 rokov a má viac ako desať tisíc spokojných klientov. Súkromná klinika estetickej a laserovej medicíny DermaPoint sa nachádza v tichom prostredí v blízkosti centra Žiliny. V moderne zrekonštruovaných priestoroch Vám tím skúsených odborníkov ponúka celé spektrum zdravotných zákrokov v súlade s najnovšími poznatkami... (Povrchové omladenie pleti Martin)