Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

24. 2. 2021 · Aktualizácia: 30. 9. 2023

Chemický peeling u MUDr. Máčadiovej, Bratislava, moja pleť vyzerá zdravšie

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Chemický peeling u MUDr. Máčadiovej, Bratislava, moja pleť vyzerá zdravšie

Bola som u pani doktorky na chemickom peelingu, pretože som mala problém s mastnou pleťou a akné. Pleť vyzerá zdravšie.

5

Komentárov (5)

Zdravím Katusik?
Ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie pani doktorky? Akékoľvek dermatologické problémy sú vždy veľmi nepríjemné a je skvelé, že ste našla riešenie, ktoré Vám pomáha. Kedy ste zákrok podstúpila a ako dlho potrvá hojenie????
Odpovedať
Zákrok som mala vo februári. Hojenie bolo celkom rýchle, pleť som mala troška červenú a o dva dni som sa začala lúpať. Po nejakých 5 dňoch bolo už všetko v poriadku
Odpovedať
Ďakujem za odpoveď Katusik. To je super, že hojenie bolo tak rýchle.? Tiež uvažujem už dlhšiu dobu nad týmto zákrokom, ale bála som sa toho hojenia a lúpania.? Je potrebné opakovať toto ošetrenie??
Odpovedať
Tak obávať sa netreba:-) Ja som mala ten povrchový ten je možné opakovať aj po mesiaci. Ale ak nechcete netreba. Ja plánujem ešte jednu návštevu za dva týždne. Potom sú aj tie hlbšie peelingy a tie sa opakujú asi po niekoľkých mesiacoch.
Odpovedať
Super? O aký konkrétne peeling sa teda jednalo? Podstúpila ste dermabráziu, mikrodermabráziu, alebo niečo úplne iné? ?
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Chemický peeling
Odporúčam všetkým odborných pracovníkov v Estetic studiu v Banskej Bystrici, ich profesionálny prístup, perfektné prostredie a vynikajúcu robotu. Robia skvelé peelingy, a mám dobrú skúsenosť aj s vypĺňaník vrások.

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.