Ktora značka kyseliny h. je najlepšia?

andrejocka403236
andrejocka403236
9. 9. 2016 · Posledná odpoveď: 19. 12. 2016

Dobry den. Zaujimali by ma skusenosti a informacie ktora značka je najlepšia a čo najviac trvacna. Mala som 2krat napustene pery a vzdy po jednej ampulke. Prvy krat v pezinku s TEOSYAL kiss. Vydrzalo mi to mesiac a navyse ked som pery vcucla do ust, tak bolo dost vidno jak keby ta kyselina utekala prec z pier. Mala som kanaliky/ciary s hmotou ktore isli od pier smer prec jak slnko s lucami ... Druhy krat som bola v bratislave pri zeleznicnej stanici v petrzalke kde mi dali JUVEDERM ultra3 a vydrzalo mi to dlhsie aj pol roka.

Co som citala juvederm je uz dlhsie na trhu a teosyal nieje vsade schvaleny...

Ja by som proste rada vedela ktora kyselinka je naozaj kvalitna ktora vydrzi tolko co pisu vyrobcovia.

Dalsia vec planujem si aj licne kosti zvyraznit. Nechcem aby mi to vydrzalo zase len na 2mesiace preto mi zalezi na tom aby to vydrzalo co najdlhsie ako sa ma, ktora kyselina je teda na lica najlepsia? Juvederm uvadza 18mesiacov. A kolko ampuliek? Staci jedna alebo dve ampulky do oboch lic? Nechcem aby to bolo okate ale skvor prirodny efekt. Dakujem

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Nadežda Kanátová
Banská Bystrica . 19. 12. 2016
Najlepšia odpoveď
Myslím,že to na čo sa pýtate nezávisí až tak veľmi od kvality kyseliny,ale od kvality a stupňa hydratácie okolitej kože.Pokiaľ je koža okolo úst silne dehydratovaná,je iluzorne si myslieť,že kyselina hyaluronová zostane v perách a nesanuje okolie.Ona sa nestratí,len sa rozptýli aj do okolia úst.Vtedy treba na začiatku podstúpiť zákroky viac x za sebou.Príjemný deň.Kanátová,Estetic studio B.B.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
LaDerma
Žiadne recenzie
Žilina . 12. 9. 2016
Jednoznačne špičkami na trhu sú značky Juvederm a Belotero, toto sú kyseliny triedy A.
Nevýhodou je ich cena, výhodou špičková kvalita.
Do oboch líc na vyplnenie objemu budete potrebovať minimálne dve ampulky.

Pekný deň
LaDerma
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 13. 4. 2015
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 18. 3. 2015
Rádiofrekvencia
Žiadne odpovede
Odstránenie jaziev
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 14. 3. 2023
Rhinoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 12. 12. 2023
Niťový lifting
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 24. 1. 2023
Botulotoxín
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 2. 2012
Mastopexia
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 11. 2018
Kyselina hyalurónová
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 9. 11. 2023
Frakčný laser
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2023

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi