Odstranenie vackov pod ocami

Marci1048344
Marci1048344
27. 12. 2022 · Posledná odpoveď: 19. 1. 2023

Dobry den, neviem sa nikde docitat k mojmu problemu. Pred cca 2 rokmi som si nechala vpichnut kys hylaur do spodnych viecok kvoli kruhom pod ocami a vytvorili sa mi pod nimi vacky, myslela som ze to je len reakcia na zakrok a tie sa pomaly ,,rozplynu" ale vobec to tak nebolo takze namiesto odstranenia ciernych kruhov pod ocami sa mi pridali vacky. Pod jednym okom ostal vacsi vacok ako pod druhym. Preto sa chcem opytat akym zakrokom by bolo vhodne tieto vacky odstranit, rada by som podstupila nieco neinvazivne. Dakujem za rady

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Estetická Klinika Kulangová
Vysoké Tatry . 19. 1. 2023
Najlepšia odpoveď
Dobry den,

Na nasej Estetickej Klinike Kulangova mame snahu o naštartovanie kolagenozy a elasticitu v pleti pod očami, takmer neinvazivne, pomocou špeciálnych očných mezoterapii, ktore zaroven dokážu stiahnut opuch absorpciou vody z očného okolia, ako aj zjemnenit pigmentacii v okolo oci.
Postup jemne mikroinvazívny so zapravením mezoterapeutickeho očného sera vital injektorom 2, mezoterapeutickym perom, alebo neinvazivne strojovo neinvazivnou mezoterapiou ci ultrasoundom.
Nech sa paci pozrite v portfóliu ponuky na kulangova.sk
Krasny dnik EKK
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Bratislava . 10. 1. 2023
Zdravím, problém je možno riešiť až po konzultácii a osobnom stretnutí vzhľadom na špecifickosť . V prípade, že sa rozhodnete , prosím kontaktujte nás formou sms, ev. mailom . Príjemný deň MUDr. J.Smoterová
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
El Esthétic Clinic
Žilina . 3. 1. 2023
Dobrý večer, pokiaľ tam stále je nevstrebaná kyselina hyalurónová, dá sa rozpustiť hylázou, prípadne sa vačky dajú minimalizovať/odstrániť nejakou tepelnou energiou, napríklad rádiofrekvenciou. Oba zákroky ponúkame v Žiline. Pekný večer
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Blefaroplastika
8 odpovedí, najnovšia odpoveď: 14. 2. 2016
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 15. 7. 2014
Blefaroplastika
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 10. 2. 2020
Botulotoxín
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 2. 2012
Botulotoxín
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 7. 2010
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 5. 2017
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 14. 3. 2022
Injekčná lipolýza
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 12. 2023
Kyselina hyalurónová
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 3. 2. 2021
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 13. 4. 2015

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi