Som po operácii augmentacia+mastopexia uz 9 mes.a úplne som stratila cit v prsiach. Predtým som ich mala extrémne citlivé a teraz nič, čo mi najviac prekáža v intímnej oblasti. Prsia mám ako keby strpnute, cítim dotyk, ale skôr by som to prirovnala ako keď sa chytím alebo si stlačim strpnutu ruku. Som z toho strašne nestastna, lebo som s takouto situáciou neratala. Prsia mám síce krásne, ale to je tak vsetko. Je ešte šanca, že sa cit do pŕs znovu vráti?
Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Dobrý deň. Je to po takejto opetácii úpne normálne. Býva to vo väčšej alebo menšej miere nie je to chyba operatéra. Chyba je ak Vás na to neupozornil pred operáciou, alebo počas kontrol. S pozdravom Červeň
Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.
Najobľúbenejšie zákroky
Blefaroplastika
Odstránenie znamienok
Zväčšenie pŕs
Laserové odstránenie kožných výrastkov
Injekčná lipolýza