Otoplastika- celenka, vnutorne stehy

Sophie
18. 3. 2022 · Posledná odpoveď: 27. 4. 2022

Dobrý deň, Rada by som sa opýtala, 2 týždne po zákroku som mala obväz, teraz po 2 týžňoch mám nosiť čelenku iba na noc, stačí to? Nie je potrebné ju nosiť už cez deň? Neuvolnia sa vnutorné stehy? Kedy sa stehy vo vnútri obalia tkanivom? Bojím sa toho a tak ju mám ešte cez deň, ale je to neprijemné lebo sa mi stehy/jazva hoji a su pod čelenkou. Čítala som, že ušnica viacerým ľuďom odskočila aj po pár rokoch (napr 2) a museli isť na reoperáciu, prečo je to tak? Uvolnili sa vnutorné stehy? Prečo? (Ak nebol žiaden silný zásah do ucha). Tiež by som sa chcela opýtať či momentálny stav/vzhľad uši je finálny alebo mám očakávať, že sa uši ešte “odlepia”. Tiež som čítala, že až po 6 mesiacoch sa uši dali do finalnej podoby a odlepili sa ešte od hlavy. Prečo je to tak keď otoplastika ma okamžitý a trvalý efekt. Na “nové usi” som sa tešila, momentálny vzhľad sa mi páči ale mám veľký stres, že sa ešte “odlepia” prípadne ucho odskočí a neviem si nové uši “užit” v tom strese či sa niečo nestane. Prosím o odpoveď. Ďakujem S pozdravom

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Najlepšia odpoveď
Čelenka na noc stačí 2 týždne po odstraneni o vázu. Jazvy dozrievajú rok. Stav usnic už by mal ostať.
WhatsApp
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Otoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 30. 3. 2016
Abdominoplastika
Žiadne odpovede
Otoplastika
Žiadne odpovede
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 23. 2. 2018
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 11. 2013
Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 2. 2022
Otoplastika
Žiadne odpovede
Otoplastika
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 10. 2015
Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 4. 2022
Odstránenie jaziev
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 16. 8. 2015

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi