Od operacie penisu nejde stiahnut koža nižšie

Anonymné
Anonym7498
Banská Bystrica · Vytvorené: 4. 8. 2014 · Posledná odpoveď 24. 8. 2021

Dobry den , v roku 2010 som bol na operacii v Martine koli zakriveniu penisu ( s toporivymi telasami sa nic nerobilo) . Od tejto operacie som mal kozu akoby v strede penisu prilepenu , isla stiahnut iba par cm za zalud . Prikladam fotku (posledna) ako to vyzeralo po operacii z roku 2010 . V Oktobri 2013 som bol u rovnakeho doktora na napravu tejto koze , lenze podla slov doktora nebolo najdene ziadne jazvovite tkanivo a tak mi to znova zasili . Od tejto poslednej operacie to mam ovela horsie vid. foto . Pred mesiacom som bol na kontrole a doktor nema ani ponatia preco mi ta koza drzi , vraj sa s tym este nikdy nestretol . Dokonca mam na vrchnej casti penisu od miesta kde je jazva az po miesto kde uz nejde dalej ta koza akoby nejaku zatvrdlinu alebo ako by som to nazval je to cca 0,5 hrube a mam to v tychto miestach este stale neodpuchnute . Prosim vas preto o radu ak by ste mi vedeli pomoct . Som zufali a psychicky na dne s toho ...

PS : Aby toho nebolo malo operacia co bola v roku 2010 mi zakrivenie penisu neodstranila . Zakrivenie sa zlepsilo odhadom iba o nejakych 20 % .

1 komentár

Reklama
  • Anonymné
    Sirius1045262
    24. 8. 2021

    Zdravim,

    Chcem sa spytat ci nemate fotky pred a po v stoporenom stave. Chcel by som taktiez podstupit rovnaky zákrok. Ďakujem

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama