DRUHA NEVYDARENA PLASTIKA NOSA

dievcatko
16. 11. 2009 · Posledná odpoveď: 18. 11. 2009

Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu. Uz nie raz som bola na plastike nosa a vzdy to dopadlo zle. Vzdy sa mi postupne po plastike meni chrupavka na jednej strane a nakoniec nevyzera vobec pekne a neviem si vysvetlit preco to tak je. Bola plastika vykonana zle? Chcem ist na dalsiu ale bojim sa,ze to moze dopadnut este horsie..Co sa mi s tym este moze stat?Preco to nevyzera tak pekne ako hned po operacii? Vopred dakujem za odpoved

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
MUDr. Jozef Hedera
Bratislava . 18. 11. 2009
Bez posudenia predoperacnych fotografií a Vaseho sucasneho vzhladu sa k operacii nemozno jednoznacne vyjadrit.Nerovnosti po rhinoplastike ,ako spomenul MUDr.Cerven,su bezprostredne po operacii prekryte opuchom,ktory postupne odoznieva od korena nosa po spicku.Rovnako postupne vyzrievaju aj vnutorne jazvy,toto odobie trva tak 1 rok po zakroku.Potom mozno vykonat korekciu.Nos je dynamicka struktura, ktora sa v priebehu rokov moze este menit ako npr. padanie spicky,zuzenie vnutornej chlopne a pod.V pripade zaujmu o bezplatnu konzultaciu,volajte prosim t.c.0905/4808048.
Premium
AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň
Banská Bystrica . 18. 11. 2009
Ak ste boli u spickoveho odbornika mozno mate pravdu.
Inak plati moja predchadzajuca rada a poopravujem ju
nemusite ist na konzultaciu zrovna ku mne , ale vypocujte si aj ine nazory a nerozjimajte pri internete.
Premium
AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň
Banská Bystrica . 16. 11. 2009
Dobry den. Pripadne nedostatky operacie moze spociatku prekryvat mierny opuch po operacii. Dolezite je aj kolko ste po operacii ? V takomto pripade sa mozete
objednat na nezaväznu konzultaciu a mozem zhodnotit Vas stav. S pozdravom Dr. Cerven.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 4. 2021
Kyselina hyalurónová
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 5. 2021
Blefaroplastika
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 4. 2. 2020
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 11. 2020
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 30. 3. 2020
Blefaroplastika
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 1. 2020
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 21. 3. 2023
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 25. 4. 2022
Rhinoplastika
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 2. 4. 2019
Odstránenie znamienok
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 10. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi