po rhinoplastike meniaci sa gulaty hrbol 5-ty rok

Nina1234
16. 1. 2023 · Posledná odpoveď: 14. 3. 2023

dobry den, som cca 6-ty rok po rhinoplastike a od leta sa mi permanentne spravil taky hrachovity gulaty hrbol cez lavu polku nosa v casti pod okuliarmi (ktore ale nenosim casto). Hned po plastike mi zostala mala jazva v lavej casti zboku nosa (nad hrbolom). A neviem ci to suviselo ale hned to takto hrachovito zacalo puchnut tak sme to vela masirovali. potom to zmizlo a sem tam sa zas objavilo kazdy rok ale mensie ako teraz. no od tohto leta uz zostal a neviem co to je. Aby sa mi nakoniec ten nos nerozpadne ze to roztrhne kozu je to take jemne zilkovate. Nie je to nejaky tuk zeby sa da odsat? Ked na to tlacim zhora tak to trochu prijemne boli. Najviac sa mi zda ze to narastie ked je mi horuco potom sa to trochu stiahne.

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Banská Bystrica . 14. 3. 2023
Dobrý deň. Pravdepodobne ide o retenčnú cystu. Liečba je chirurgická - odstránenie patologického nálezu.
WhatsApp
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Rhinoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 30. 9. 2014
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 3. 3. 2014
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 6. 2020
Rhinoplastika
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 3. 10. 2018
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 7. 2014
Rhinoplastika
Žiadne odpovede
Abdominoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 6. 2014
Rhinoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 26. 11. 2020
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 10. 2020
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 8. 2013

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi