MUDr. David Cehlár

MUDr. David Cehlár

(8 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Hornopotočná 1, Trnava, Trnavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
MUDr. David Cehlár
MUDr. David Cehlár
(8 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 832 návštev profilu

V roku 2004 úspešne ukončil vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte UK a začal sa venovať všeobecnej chirurgii. Po prvotných pracovných skúsenostiach na domácich pracoviskách a klinikách sa MUDr. Cehlár rozhodol odísť do Veľkej Británie, kde počas svojho pôsobenia vystriedal viacero zariadení so zameraním tak na oblasť plastickej chirurgie, ortopédie, ako aj stomatológie. Z každej privátnej nemocnice si odniesol cenné skúsenosti, ktoré následne aplikoval do praxe na oddelení plastickej chirurgie Fakultnej nemocnice so sídlom v Nitre, kde pôsobil po návrate zo zahraničia.

MUDr. Dávid Cehlár aktuálne zastáva pozíciu plastického chirurga na súkromnej klinike plastickej chirurgie a laserovej medicíny Belleza, ktorá má pobočky vo viacerých mestách na Slovensku. Zakladateľom a zároveň aj vedúcim lekárom je MUDr. Zdenko Zamboj, ktorý svojim optimistickým naladením je obľúbený nielen v kolektíve lekárov, ale najmä medzi pacientmi. Súčasťou kliniky je tak ambulantná, ako aj lôžková časť a samozrejme výborne vybavená operačná sála spĺňajúca tie najprísnejšie normy stanovené Európskou úniou.

MUDr. Dávid Cehlár sa na klinike Belleza špecializuje hlavne na zákroky plastickej chirurgie, z ktorej úspešne absolvoval aj špecializačné štúdium.

Pomerne častým zákrokom patriacim do tejto kategórie je mastopexia, čo v preklade znamená modelácia prsníkov. Ovisnuté prsia sú u žien častým dôvodom nízkeho sebavedomia a straty sebadôvery. Úlohou plastického chirurga je v takomto prípade upraviť tvar pŕs tak aby spĺňali funkciu nielen z estetického, ale aj praktického hľadiska, a teda pacientke výborne sadla podprsenka či horný diel plaviek. Vzhľadom na precíznosť a dôslednosť, ktorú si tento zákrok vyžaduje, môže trvať 2 až 2,5 hodiny. Samozrejme, vykonáva sa v celkovej anestézii a vyžaduje si pobyt pacientky na klinike min. 24 hodín po operácii.

MUDr. Dávid Cehlár má ambulanciu na súkromnej klinike Belleza vo Vrábloch, ktorá sa nachádza v priestoroch Centra Zdravia, na ulici Moravská 31.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2016

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska spoločnosť

Recenzie (8)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Bola som na operácii horných viečok, MUDr Cehlar je veľmi dobrý, skúsený a príjemný človek. Kto váha, odporúčam, aj výsledok je veľmi dobrý, som spokojná. Klinika, lekári, aj sestričky na úrovni.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. David Cehlár o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (7)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (2)

Kliniky

BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny

BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny

Spolupracujúci lekári

PRIVE CLINIC

PRIVE CLINIC

Požiadajte MUDr. David Cehlár o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!