Uši - mierne odstávajúce a na vrchu spicate

zeress
19. 6. 2016 · Posledná odpoveď: 20. 6. 2016

Dobrý deň. Mojim problémom sú už od detstva moje uši, ktoré som si ako dieťa priľahávala. Pravé mám spicatejsie a menej odstávajúce, ľavé mám viac odstávajúce a menej spicaté. Včera som bola na konzultácii, kde mi najprv pán doktor povedal, že to nevie, že nechce so mnou experimentovať, ale po konzultácii s kolegom sa na to odhodlal a už mám u neho aj termín, no bojím sa tam ísť. Ja len chcem vedieť, či existuje niekto, kto vie odstrániť môj problém. Zasielam Vám fotky mojich uší, prosím poradte mi na koho sa obrátiť a napíšte prosím aj cenu. Ďakujem.

Reklama

odpovede (4)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Miroslav Glück
Košice . 20. 6. 2016
Dobrý deň, Váš problém je riešitelný .S pozdravom Dr.Miroslav Gluck,
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Katarína Simonová
Bratislava . 20. 6. 2016
Dobry den slečna
podla vasej fotodokumentácie uhlová odchýlka u vás nie je výrazná, čo sa týka tvaru ušnice -helixu ,su samozrejme postupy operačné ktoré možu vylepšiť terajší stav.
Ak vám pán doktor už dal termín, tak snád vie ako a čo chce robiť aby vás zbavil vášho problému.
Ak si pacient nie je istý /nedoveruje operatérovi?! tak može kludne predsa konzultovat viacerých odborníkov.
S pozdravom dr. simonová
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
ESSUR Clinic
Banská Bystrica . 20. 6. 2016
Dobrý deň. Vieme riešiť Váš problém na našej klinike. Bolo by vhodné prísť na konzultáciu,kde pán doktor zhodnotí Vašu situáciu. Termín na konzultáciu si môžete rezervovať na telefónnom čísle- S pozdravom sestrička.
CHIRONAX Medicentrum s.r.o.
Piešťany . 20. 6. 2016
Dobrý deň

určite je Váš problém riešiteľný. Najlepšie bude ak sa nám prídete ukázať a pán doktor si Vás pozrie a všetko Vám vysvetlí. V prípade záujmu o konzultáciu prosím volajte. Ďakujeme
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Otoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 9. 2014
Otoplastika
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 10. 2015
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 31. 3. 2022
Rhinoplastika
6 odpovedí, najnovšia odpoveď: 22. 9. 2020
Otoplastika
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 4. 2012

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi