Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 1 odpovedí

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s ESTHÉ, s.r.o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


ESTHÉ, s.r.o. už získal/a tieto skúsenosti

Profil - ESTHÉ, s.r.o.

Uvítanie

ESTHÉ, s.r.o. je klinika estetickej medicíny sídliaca v Leviciach. Patrí medzi popredné zdravotnícke zariadenia, ktoré v tejto oblasti Slovenska ponúkajú služby estetickej medicíny. Vďaka širokej ponuke služieb a odbornému personáli si počas rokov svojho pôsobenia našla už mnoho spokojných klientov, ktorí sa na kliniku radi vracajú. Veľkou výhodou kliniky je to, že sídli v lekársko objekte Ballis, ktorý sa nachádza v samom centre mesta. Poloha kliniky ESTHÉ, s.r.o. na Hlavnom námestí ju predurčujú k poskytovaniu služieb pre všetky typy pacientov, ktorý chcú vyriešiť svoje dermatologické problémy. 

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Klinika ESTHÉ, s.r.o. ponúka rozsiahle portfólio služieb a zákrokov, ktoré je možné podstúpiť u odborníkov z dlhoročnou praxou. Medzi tie najvyhľadávanejšie úkony patrí fotorejuvenizácia IPL, vyhladenie vrások prostredníctvom botulotoxínu, výplní, ale aj chirurgicky, redukcia potenia, odstraňovanie a korekcia znamienok a jaziev a taktiež odstraňovanie pigmentových škvŕn, cievok a ďalších kožných derivátov.

Podstúpiť je možné aj mnohé z ďalších zákrokov. Sú nimi korekcia odstávajúcich ušníc, estetická operácia očných viečok, estetické operácie prsníkov (zväčšenie, redukcia poklesu), zväčšenie pier (operačné, výpl. implantátmi), úpravy prednej brušnej steny, redukcia nadmernej kože ramien, liposukcia ale aj zbrúsenie tetovania, operačná úprava poklesu kože tváre, krku a liečba zarastajúcich nechtov.

V prípade ak trpíte akné je možné na klinike podstúpiť aj odborné konzultácie, ktoré sa zameriavajú na vznik tohoto problému a jeho liečbu. Veľkou výhodou je, že sú posudzované na základe jednotlivému prístupu ku každému s pacientom, pričom sa kladie dôraz predovšetkým na správnosť postupov pri liečbe. Výsledkom konzultácií je množstvo spokojných klientov, ktorým odborný prístup pomohol vyriešiť tento nežiadúci estetický problém.

Naša klinika

Zdravotnícke zariadenie ESTHÉ, s.r.o. nájdete na Hlavnom námestí v Leviciach. Jeho moderné vybavenie spĺňa najprísnejšie štandardy a normy, ktoré pre kliniky stanovujú štátne orgány. 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Abdominoplastika (Operácia brucha)
   Miniabdominoplastika
Chemický peeling
Dermabrázia
Injekčné výplne
Korekcia jaziev
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Fotorejuvenizácia /Resurfacing
Lifting paží
Lifting stehien
Liposukcia
Mikrodermabrázia
Modelácia prsníkov (Mastopexia)
   Augmentácia prsníkov s mastopexiou
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL)
   Fotoepilácia (IPL)
Operácia asymetrie prsníkov
Operácia očných viečok (Blepharoplastika)
Operácia pier (Augmentácia)
Operácia uší (Otoplastika)
Tvárové implantáty
Výmena implantátu
Vybratie implantátu
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Námestie hrdinov 15
934 40 Levice
Slovenská republika