ESTHÉ, s.r.o.

ESTHÉ, s.r.o.

(9 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Námestie hrdinov 15, Levice, Nitriansky kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
ESTHÉ, s.r.o.
ESTHÉ, s.r.o.
(9 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 4120 návštevy profilu

ESTHÉ, s.r.o. je klinika estetickej medicíny sídliaca v Leviciach. Patrí medzi popredné zdravotnícke zariadenia, ktoré v tejto oblasti Slovenska ponúkajú služby estetickej medicíny. Vďaka širokej ponuke služieb a odbornému personáli si počas rokov svojho pôsobenia našla už mnoho spokojných klientov, ktorí sa na kliniku radi vracajú. Veľkou výhodou kliniky je to, že sídli v lekársko objekte Ballis, ktorý sa nachádza v samom centre mesta. Poloha kliniky ESTHÉ, s.r.o. na Hlavnom námestí ju predurčujú k poskytovaniu služieb pre všetky typy pacientov, ktorý chcú vyriešiť svoje dermatologické problémy.

Klinika ESTHÉ, s.r.o. ponúka rozsiahle portfólio služieb a zákrokov, ktoré je možné podstúpiť u odborníkov z dlhoročnou praxou. Medzi tie najvyhľadávanejšie úkony patrí fotorejuvenizácia IPL, vyhladenie vrások prostredníctvom botulotoxínu, výplní, ale aj chirurgicky, redukcia potenia, odstraňovanie a korekcia znamienok a jaziev a taktiež odstraňovanie pigmentových škvŕn, cievok a ďalších kožných derivátov.

Podstúpiť je možné aj mnohé z ďalších zákrokov. Sú nimi korekcia odstávajúcich ušníc, estetická operácia očných viečok, estetické operácie prsníkov (zväčšenie, redukcia poklesu), zväčšenie pier (operačné, výpl. implantátmi), úpravy prednej brušnej steny, redukcia nadmernej kože ramien, liposukcia ale aj zbrúsenie tetovania, operačná úprava poklesu kože tváre, krku a liečba zarastajúcich nechtov.

V prípade ak trpíte akné je možné na klinike podstúpiť aj odborné konzultácie, ktoré sa zameriavajú na vznik tohoto problému a jeho liečbu. Veľkou výhodou je, že sú posudzované na základe jednotlivému prístupu ku každému s pacientom, pričom sa kladie dôraz predovšetkým na správnosť postupov pri liečbe. Výsledkom konzultácií je množstvo spokojných klientov, ktorým odborný prístup pomohol vyriešiť tento nežiadúci estetický problém.

Zdravotnícke zariadenie ESTHÉ, s.r.o. nájdete na Hlavnom námestí v Leviciach. Jeho moderné vybavenie spĺňa najprísnejšie štandardy a normy, ktoré pre kliniky stanovujú štátne orgány.

Recenzie (9)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča
Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte ESTHÉ, s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (1)

Lekári z pracoviska

MUDr. Csaba Tóth

MUDr. Csaba Tóth

Požiadajte ESTHÉ, s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!