MUDr. Iveta Hasová

MUDr. Iveta Hasová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Mýtna 5, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 48 hodín
MUDr. Iveta Hasová
MUDr. Iveta Hasová
Žiadne recenzie

Informácie

  • 288 návštev profilu

MUDr. Iveta Hasová je uznávanou slovenskou dermatologičkou, majiteľkou kliniky MEDISKIN, ktorú založila v roku 2004, ako jedno z prvých špecializovaných pracovísk estetickej medicíny na Slovensku. Dnes patrí jej odborný lekársky tím k absolútnej špičke a z hľadiska prístrojového vybavenia ponúka klinika to najlepšie z najnovšieho v oblasti estetickej medicíny.

MUDr. Iveta Hasová sa špecializuje výlučne na injekčné antiagingové postupy konceptu beautyphication, predovšetkým aplikáciu botulotoxínu a výplňové techniky Code lift, tekutý lifting a profiloplastiku.

Pravidelne sa zúčastňuje na vzdelávacích kongresoch a workshopoch a pôsobí ako certifikovaná školiteľka pre výplne z radu Restylane a Belotero. Je členkou národných dermatologických asociácií a medzinárodných vedeckých skupín ako ESLD, ESCAD. Na Slovensku patrí ku kľúčovým mienkotvorným odborníkom v oblasti estetickej medicíny.

MUDr. Iveta Hasová je úspešnou absolventkou vysokoškolského štúdia v odbore všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, na ktoré nadviazala atestačnou skúškou a postgraduálnym štúdiom v odbore dermatovenerológia. Počas svojej profesijnej kariéry prešla viacerými pozíciami a funkciami, vďaka čomu mala možnosť spolupracovať so špičkovými odborníkmi z dermatológie a estetickej medicíny. Jej prvým pracovným domovom bola Kožná klinika SPAM v NsP Ružinov, kde získala cenné skúsenosti tak z oblasti korektívnej dermatológie, ako aj laserovej terapie.

Estetická klinika MEDISKIN sa nachádza na Mýtnej ulici č. 5 v Bratislave. V ponuke kliniky nájdete ošetrenia estetickej medicíny, fototerapie a laserovej medicíny, telové ošetrenia, ošetrenia intímnej zóny a ošetrenia z kategórie starostlivosti o zdravie (napr.i diagnostika a odstraňovanie znamienok a iných kožných útvarov).

V portfóliu služieb figurujú najmodernejšie prístroje a prístrojové ošetrenia, ako sú napr. laserové ošetrenia najmodernejším laserom FOTONA, laserová epilácia laserom Clarity LPC, odstraňovanie tetovania prístrojom STARWALKER, neinvazívny lifting tváre ULTHERAPY® aleboi tvarovanie postavy pomocou prístroja EMSCULPT NEO. Z diagnostických prístojov klinika využíva prístroj FotoFinder, ktorý slúži na kontrolu a diagnostiku znamienok.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Obrázky (3)

Požiadajte MUDr. Iveta Hasová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (6)

Kliniky

Mediskin s.r.o. - Medicínske kozmetické centrum

Mediskin s.r.o. - Medicínske kozmetické centrum

Požiadajte MUDr. Iveta Hasová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!