zvacssenie usnych lalockov

zvacssenie usnych lalockov

rominakid  |  Visitor  |  Kosice
  • 2 odpovedí
Dobry den, chcem sa spytat ci je mozne zvacssenie usnych lalockov. Som po zmenseni usi a dr odstranil prilis vela koze. Dakujem za odpoved:))))
Chirkoz Medical Clinic  |  Premium member  |  Bratislava
  • 68 odpovedí
  • 4 Páči sa mi to
Dobry den, zda sa mi divne pri zmenseni usi odstranit kozu z usnych lalocikov. Lepsie by bolo vidiet vas osobne alebo aspon foto. S pozdravom Dr.Kubicova Kostalova Chirkoz sk.s.r.o.  0903... Zobraziť číslo 0903 752 533  Telefón info@ chirkoz.sk
rominakid  |  Visitor  |  Kosice
  • 2 odpovedí
zasielam fotografiu...
Katka
Katka  |  Moderátor
  • 748 odpovedí
Ahoj rominakid, je pravda, že častejšie znejú požiadvaky práve opačne. Dohodla si si už na nejakej klinike konzultáciu a dozvedela si sa, či sa to dá nejak riešiť?

Súvisiace skúsenosti

Zuzana A. 31.08.2011
Stojí to za to

Mala som problém s odstávajúcimi ušami. Trápilo ma to zakaždým, ako som sa pozrela do zrkadla. Raz sa mi dostal do rúk časopis, v ktorom som sa dočítala, že to nie je náročný zákrok. Rozhodla som sa navštíviť lekára spom... Viac 

1 Páči sa mi to   2 Komentárov  
Ada 30.09.2015
Stojí to za to

Pred 12.08.2015 sme mali také naše malé, nešťastné, ušaté. Po konzultácii nám pán doktor zadal termín a nastal deň D . Peťuš trošku nervózna, ale kedže som mohla byť pri nej a počas zákroku ju držať za ruku, bola úplne p... Viac 

3 Páči sa mi to  

Operácia uší (Otoplastika) - Súvisiace videá

Súvisiace problémy

Operácia uší (Otoplastika)

95% spokojnosť. Založené na 437 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí