Zašietie ušných lalôčikov po roztiahnutí

Christian_
Christian_
27. 2. 2017 · Posledná odpoveď: 1. 3. 2017

Dobrý deň, mal by som záujem o zašitie ušných lalôčikov a chcel by som sa informovať, koľko by asi orientačne mohlo stáť zašitie lalôčikov, ktoré boli roztiahnuté, takzvanými tunelmi, tiež by som sa chcel spýtať na jazvy a na samotný zákrok. Ďakujem pekne za odpoveď.

Reklama

odpovede (4)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Bratislava . 1. 3. 2017
Korekcia ušných lalôčikov pri roztiahnutí či natrhnutí u nás v OPERA CLINIC stojí 150 €/jedna strana.
Zákrok je krátky, v lokálnej anestéze, jazvy sú po zhojení nenápadné, rozsah jaziev záleží na lokálnom náleze.
Premium
Košice . 28. 2. 2017
Dobrýdeň, bolo by vhodné vidieť aké veľké sú dierky, odtoho sa odvíja aj spôsob zašitia. Jazvy sú minimálne viditeľné, operácia v lokálnej anestézii, cena cca 300 eur.
S pozdravom
MUDr.Hudáková Jarmila
MUDr. Jarmila Hudáková
Košice . 28. 2. 2017
Dobrýdeň, bolo by vhodné vidieť aké veľké sú dierky, odtoho sa odvíja aj spôsob zašitia. Jazvy sú minimálne viditeľné, operácia v lokálnej anestézii, cena cca 300 eur.
S pozdravom
MUDr.Hudáková Jarmila
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Bratislava . 27. 2. 2017
Dobrý vecer, zákrok prebieha v lokálnej anestéze, vzniknuté jazvy sú väčšinou v tvare písmena T, cena operácie je 300E za obe uši. S pozdravom Dr. Kevicka
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Otoplastika
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 21. 4. 2021
Otoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 20. 2. 2018
Otoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 5. 2014
Otoplastika
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 25. 7. 2018
Otoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 5. 2019
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 7. 2015
Otoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 28. 3. 2014

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi