Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

19. 3. 2019 · Aktualizácia: 10. 10. 2023

Recenzia PRX-T stredne hlbkovy peeling

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Recenzia PRX-T stredne hlbkovy peeling
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Absolvovala som PRX-T stredne hlbkovy peeling v salone Olalook v Bratislave. Osetrenie pozostavalo zo 4 sedeni kazde s odstupom 1 tyzden. Vysledky som videla aj citila uz po prvom sedeni. Po poslednom osetreni je moja plet hladsia, napnutejsia a pruznejsia. Nie je uz ani taka sucha ako predtym a zmizli aj mensie vrasky. Ton pleti sa zjednotil. Urcite proceduru aj celkovo salon mozem len odporucit. Chodim tam uz druhy rok a som nadmieru spokojna. Ak chcete profesionalitu a odborne poradenstvo plus prijemnu atmosferu Olalook Vam to ponukne ?

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Chemicky peeling

Pre chem.peeling som sa rozhodla preto,ze ma trapili pigmentove skvrny.Samotny peeling prebiehal v prijemnom prostredi s prijemnym personalom a s vysledkom som maximalne spokojna pretoze na vyraznu zmenu mojej pokozky na tvari reagovalo aj okolie...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.