Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL)

Pri ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom, na rozdiel o laseru, IPL prístroje využívajú svetlo rôznych vlnových dĺžok. Možno vykonávať Fotoepiláciu, kedy dochádza k takmer trvalé odstránenie tmavých chĺpkov kdekoľvek na tele. Ďalej možno dosiahnuť celkové omladenie pokožky - fotorejuvanci. IPL má svoj význam aj v liečbe Rosacea, akné, pigmentových a stareckých škvŕn a iných diagnóz.

Publikované: 19.03.2010

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace skúsenosti

IPL a rádiofrekvenčná rejuvenácia

Stojí to za to     

Problemy s pletou, vyrazky, citlivost...Po 20 rokoch, prvá pani doktorka, ktora mi dokazala pomoct. Profesionalny pristup, odbornost, skvela diagnostička ako aj nasadena liecba.

odporúčanie - Kozmetike ošetrení IPL

Stojí to za to     

Dnes som bola na kozmetickom ošetrení, IPL a oxygenoterapii. Odporúčam každej žene taký oddych v príjemnom prostredí s odbornými pracovníčkami. Hneď som sa objednala aj na odstraňovanie vrások.

Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL) - Cenníky

Ceny od 2 €
MUDr. Diana Višňovská
INTERKLINIK, s.r.o.
Bratislava
Ceny od 30 €
INTERKLINIK, s.r.o.
Concept Clinic
Bratislava
Ceny od 2 €
Concept Clinic
Ceny od 40 €
MUDr. Ladislav Bogdán
MUDr. Eva Potocká CSc.
Poprad, Košice
Ceny od 50 €
MUDr. Eva Potocká CSc.

Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL)

82% spokojnosť. Založené na 11 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.