MUDr Natália Plesníková

MUDr Natália Plesníková

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Bezručova 54, Trenčín, Trenčiansky kraj
MUDr Natália Plesníková
MUDr Natália Plesníková
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Natália Plesníková pracuje ako dermatologička v súkromnej dermatologickej ambulancii so sídlom v Trenčíne. Taktiež je lekárkou vo FN Trenčín na oddelení dermatovenerológie. Spolu so svojimi kolegami pomáha pacientom, ktorých trápia venerologické ochorenia a psoriáza.

V snahe poskytnúť svojim pacientom čo najlepšiu starostlivosť a liečbu sa MUDr. Plesníková neustále vzdeláva účasťou na kurzoch a odborných školeniach. V roku 2007 úspešne absolvovala celodenný workshop zameraný na injekčnú lipolýzu. Zároveň sa stala aj absolventkou školiaceho programu pre radu produktov TEOSYAL, kde sa venovala aplikácíi injekčných výplní TEOSYAL.

MUDr. Natália Plesníková je publikačne činná. Prispieva do rôznych magazínov s cieľom oboznámiť verejnosť s jednotlivých kožnými ochoreniami, ich diagnostikou, liečbou a prevenciou.

V súkromnej dermatologickej ambulancii poskytuje svojim pacientom nielen konzultácie, ale aj chemický peeling, Drakula terapiu, ošetrenie vrások, fotoomladenie a trvalú fotodepiláciu. Tá sa vykonáva s použitím špeciálnej technológie IPL QUANTUM, ktorej sa nevyrovná žiadna iná depilačná technika. Intenzívne pulzné svetlo dokáže trvalo odstrániť ochlpenie aj na špecifických častiach tela ako v oblasti hornej pery, bikín či na chrbte. V závislosti od konkrétnej časti sa dĺžka zákroku pohybuje od 15 do 45 minút. Pacient sa môže bezprostredne po zákroku zapojiť do pracovnej činnosti.

Prístroj IPL QUANTUM MUDr. Plesníková využíva i pri fotorejuvenizácii, teda odstránení pigmentových škvŕn, vrások a začervenaní v tvárovej oblasti. Na rozdiel od iných liečebných technik je použitie prístroja IPL QUANTUM bezpečné a vysoko účinné, keďže svetlo nezostáva iba na povrchu, ale preniká do hlbokých vrstiev pokožky na miesta, kde dochádza k tvorbe nového kolagénu. Prvé zmeny v podobe hladkej, sviežej a najmä prirodzenej pleti prichádzajú postupne v krátkom čase od zákroku.

Dermatologická ambulancia MUDr. Plesníkovej sa nachádza na ulici Bezručová 54, 911 01 Trenčín. Na vyšetrenie sa môžete objednať v pondelok až štvrtok od 7:00 -15:00.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Áno

Skutočné príbehy (1)

Všetko dobre,dopadlo

Som mala na internete,kliniku.Tak,som tam objednala.Som trvalo to nie dlho.Rezultat súper.Odporucam,rychlo, kvalitné,i za dostupné ceny.Dobra kvalita,teraz som krásna,ako pred tým)))No,tak že milé dámy.Ked sa rozhodnuté, niečo pre seba spraviť.Tak,...

Čítať ďalej
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.