Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr Natália Plesníková? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr Natália Plesníková

Motto:

MUDr. Plesníková využíva moderné liečebné metódy a prístroje, ktoré sú účinné a bezpečné.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • SSEDK - Slovenská spoločnosť estetickej dermatológie a kozmetiky

Uvítanie

MUDr. Natália Plesníková pracuje ako dermatologička v súkromnej dermatologickej ambulancii so sídlom v Trenčíne. Taktiež je lekárkou vo FN Trenčín na oddelení dermatovenerológie. Spolu so svojimi kolegami pomáha pacientom, ktorých trápia venerologické ochorenia a psoriáza.

V snahe poskytnúť svojim pacientom čo najlepšiu starostlivosť a liečbu sa MUDr. Plesníková neustále vzdeláva účasťou na kurzoch a odborných školeniach. V roku 2007 úspešne absolvovala celodenný workshop zameraný na injekčnú lipolýzu. Zároveň sa stala aj absolventkou školiaceho programu pre radu produktov TEOSYAL, kde sa venovala aplikácíi injekčných výplní TEOSYAL.

MUDr. Natália Plesníková je publikačne činná. Prispieva do rôznych magazínov s cieľom oboznámiť verejnosť s jednotlivých kožnými ochoreniami, ich diagnostikou, liečbou a prevenciou.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

V súkromnej dermatologickej ambulancii poskytuje svojim pacientom nielen konzultácie, ale aj chemický peeling, Drakula terapiu, ošetrenie vrások, fotoomladenietrvalú fotodepiláciu. Tá sa vykonáva s použitím špeciálnej technológie IPL QUANTUM, ktorej sa nevyrovná žiadna iná depilačná technika. Intenzívne pulzné svetlo dokáže trvalo odstrániť ochlpenie aj na špecifických častiach tela ako v oblasti hornej pery, bikín či na chrbte. V závislosti od konkrétnej časti sa dĺžka zákroku pohybuje od 15 do 45 minút. Pacient sa môže bezprostredne po zákroku zapojiť do pracovnej činnosti.

Prístroj IPL QUANTUM MUDr. Plesníková využíva i pri fotorejuvenizácii, teda odstránení pigmentových škvŕn, vrások a začervenaní v tvárovej oblasti. Na rozdiel od iných liečebných technik je použitie prístroja IPL QUANTUM bezpečné a vysoko účinné, keďže svetlo nezostáva iba na povrchu, ale preniká do hlbokých vrstiev pokožky na miesta, kde dochádza k tvorbe nového kolagénu. Prvé zmeny v podobe hladkej, sviežej a najmä prirodzenej pleti prichádzajú postupne v krátkom čase od zákroku.

Naša ordinácia/klinika

Dermatologická ambulancia MUDr. Plesníkovej sa nachádza na ulici Bezručová 54, 911 01 Trenčín. Na vyšetrenie sa môžete objednať v pondelok až štvrtok od 7:00 -15:00.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Možnosť splátok
Chemický peeling Áno
Injekčné výplne Áno
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej) Áno
Laserové zákroky estetickej dermatológie Áno
   Fotorejuvenizácia /Resurfacing Áno
   Laserové odstránenie rozšírených žiliek Áno
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk) Áno
Odstránenie metličiek a popraskaných žiliek
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Áno
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov Áno
Rádiofrekvenčná rejuvenácia(Aluma, accent, TriPollar, Spa RF, Re-Age) Áno
Regenerácia kože - prístroj Portrait Áno

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Bezručova 54
911 01 Slovenská republika