Dermatrend s.r.o.

Dermatrend s.r.o.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Horná 61/A, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
Dermatrend s.r.o.
Dermatrend s.r.o.
Žiadne recenzie

Informácie

  • 266 návštev profilu

Dermatrend je špecializovaná ambulancia laserovej a estetickej dermatológie a dermatovenerológie. V priestoroch v samotnom srdci Banskej Bystrice ponúkajú svojim klientom už od roku 2008 svoje služby korektívnej a estetickej dermatológie, mikrochirurgie kože a liečbu laserom. Sú priekopníkmi tejto technológie od počiatku jej rozvoja na Slovensku. Svojim klientom všetkých vekových kategórií poskytujú nadštandardné služby v oblasti ambulantnej dermatovenerológie a estetickej medicíny, od zákrokov laserovej medicíny až po chirurgické zákroky.

V ambulancii Dermatrend môžete podstúpiť širokú škálu dermatologických vyšetrení, preventívne vyšetrenie materských znamienok, a diagnostické odbery krvi, a bakteriologické i mykologické vyšetrenia kože, vlasov a nechtov.

Podstúpiť môžete laserovú epiláciu ochlpenia, odstraňovanie cievok a ohňov, laserovú liečbu bradavíc, moluskov a kondylómov, liečbu akné, kŕčových žíl.

Môžete si taktiež nechať laserom odstrániť tetovanie, či liečiť nadmerné vypadávanie vlasov.

V rámci estetických zákrokov ponúka ambulancia Dermatrend aplikáciu výplňových materiálov, odstránenie kruhov pod očami, revitalizáciu pleti kyselinou hyalurónovou, či obnovu pleti kmeňovými bunkami. Podstúpiť môžete taktiež botulinoterapiu na vyliečenie vrások a nadmerného potenia. Ponúkajú taktiež mezoterapiu, liečbu pigmentácie a jaziev, 3D a 4D fotorejuvenizáciu, a lekárske pílingy PhenLight, UniDeep alebo Neostrata.

Pri chirurgickej liečbe zarastajúcich nechtov sa zákroky vykonávajú v zákrokovej sále, ktorá spĺňa všetky najprísnejšie hygienické normy.

Ambulancia Dermatrend pracuje len s technickými zariadeniami najvyššej kvality od renomovaných svetových výrobcov. Zariadenia sú najvyššej výkonnostnej triedy. Materiály, používané na korektívne a estetické zákroky, ako napr. injekčné výplne a pílingy, spĺňajú tie najprísnejšie kritéria, ktoré sú podložené klinickými testami, a majú certifikáciu ŠÚKL SR, FDA USA a iné.

Dermatrend poskytuje svoje služby už od roku 2008, no jeho jadro vytvára tím skúsených lekárov a personál s viac ako 20 ročnou praxou v odbore dermatovenerológie, a viac ako 15 ročnou praxou v oblasti korektívnej a estetickej dermatológie, mikrochirurgie kože a laserovej liečby.

Ambulanciu Dermatrend nájdete v centre Banskej Bystrice, na ulici Horná 61/A, v moderných priestoroch so skvelou dostupnosťou a v blízkosti všetkých dôležitých verejných komunikácií (vlaková i autobusová stanica). Pri návšteve môžete pohodlne zaparkovať na vyhradených parkovacích miestach pre klientov.

Obrázky (20)

Požiadajte: Dermatrend s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!