Týždeň po otoplastike-je to len opuch alebo hrozí druhá operácia?

Rebeka1048604
Rebeka1048604
20. 9. 2021 · Posledná odpoveď: 30. 11. 2021

Prosím vás o radu. Som tyždeň po otoplastike a prave ucho mam aj viac bolestive lenze spodny lalok ucha mi stoji vpredu a lave ucho mam cele pekne vzadu. Ide len o opuch ? Alebo hrozi že to vudu musiet druhy krat operovat?

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Kontaktujte lekára, ktorý vás operoval. Pravdepodobne ide o bežný po operačný stav. Dr. Zabavnikova
WhatsApp
Premium
2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj... . 21. 9. 2021
Dobrý deň Rebeka, je velmi ťažko sa k tomu vyjadriť v tomto štádiu. Všetko je možné.
Väčšia jednostranná bolestivosť a opuch ako naznačujete tam sú prítomné, čo by po odznení malo hrať vo Váš prospech !
Zodpovedne to takto bez dobrého záberu aj na druhé uško nedokáže posúdiť nikto, no najbližšie má k tomu určite Váš operatér, ktorému by ste mali 100 % dôverovať, najmä v takomto skorom pooperačnom štádiu !
Za mňa, pokiaľ to nepožadoval Váš operatér... nie je veľmi ideálne, pokiaľ takýmto spôsobom odhaľujete ranky za ušami !
Pevne verím, že všetko bude k Vašej spokojnosti, dôverujte prosím a aspoň nateraz sa obracajte so všetkými radami k svojmu plastickému chirurgovi ktorého ste si vybrali.
ďakujem, s pozdravom, Dr. Ján Bumbera
WhatsApp
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Otoplastika
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 25. 4. 2019
Niťový lifting
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 3. 7. 2023
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 3. 7. 2023
Abdominoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 24. 10. 2018
Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 18. 2. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 4. 2023
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 12. 2022
Kyselina hyalurónová
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 26. 1. 2022
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 1. 12. 2017
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 4. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi