Aké sú možnosti reklamácie zákroku u lekárky, ktorá pracuje doma a nekomunikuje

Anonymné
Sarach
Trnava · Vytvorené: 31. 8. 2019

Dobry den chcela by som sa poradit pretoze Dr. prestala so mnou uplne komunikovat. Prvy krat s mi to stalo 2roky dozadu ked mi doktorka z ukrajiny pichla do pier KH ocom mi uplne opuchla spodna pera, nevedela som sa jej ank len chytit, bolo to velke a bolestive. Pripisovala to niakej alergii a nech sa nebojim ze to prejde, preslo za tyzden. Okej, myslela som si ze to bol moj organizmus co nevedel latku prijat zevraj sa to stava. Tiez som k nej isla pred rokom pricom sa mi stalo to iste. Ale iba spodna pera opuchnuta obrovska bolestiva. Opat to pripisovala niakej mojej alergii. Opat o tyzden odpuchlo. Akurat po tomto krate som mala spodnu KH v pere ako keby mi tam nesadla proste sa mi pohybovalo a mala som to hrckate skarede. Vo februari mi to rozpustli na jednej klinike kde mi opichal cele pery. Vsetka kyselina je prec akurat odvtedy sa mi kazdy mesiac vyhodi na tom istom mieste hrcka velka asi ako hrasok, a za hodinu zmizne. Pisala som jej 100x stale to pripisuje niakej mojej alergii a mam ist na sono pier a kupit si masticku na alergiu. Pichla mi niaku ukrajinsku latku DIAMOND od phylosophy. Rok mam problemy a aj po rozpustení mam hrcku. Pracuje v rovinke doma. Prosim vas da sa s tym nieco robit? Dakujem

0 komentárov

Reklama

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama