Ryhy z vrchu a vnutornych stran prsnikov

Anonymné
Cajka77
Žilina · Vytvorené: 9. 3. 2020 · Posledná odpoveď 23. 3. 2020

Je mozne ze po roku od agumentácie mam ryhy z vrchu a vnutornych stran prsnikov?? Môže to byť cvičenia s nízkymi vahami (cinky 3 kg)?? Môžem to reklamovať??

16 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Cajka77
    23. 3. 2020
    Najlepší komentár

    Dobrý deň pán doktor veľmi pekne ďakujem za Vašu odpoveď. Podľa operatera je to ok a mam pod svalom okrúhle implantaty mentor 375 ml. Chcem sa spytat podľa Vašej odpovedí kde by mohol byť problem... môže byť že sa spravila zle kapsula kde bol vlozeny implantat?? Alebo len proste mam malo tkaniva malo tuku? Môžem samozrejme pridať iné foto alebo video . Ako by sa to dalo zlepšiť??
    Ďakujem za odpoveď

  • Dobrý deň,
    odporúčam vyriešiť s operatérom. Zdá sa, že sa jedná o vlnenie.

    S pozdravom
    MUDr. Gabriel Šlárko

  • MUDr. Ján Bumbera

    · 19. 3. 2020

    Dobrý deň, ďakujem, podľa tohto obrázka sa zdá, že sa skôr jedná o zvýraznený rippling, teda vlnenie na vnútornom a hornom aspekte jednej strany, než o nerovnosť, ktorá by mohla byť spôsobená aj nadmerným odpojením svalu tzv. window shading, resp. nadmerným stenčením tohto svalu. / pozn. za predpokladu, že implantáty sú teraz pod svalom/, /aj keď Váš popis, že prvýkrát boli pod žľazou, nevylučuje, že aj teraz sú pod žľazou. /
    Taktiež možno konštatovať väčšiu viditeľnosť vnútorných okrajov implantátov, viac teda na strane toho vlnenia.
    K diskrepancii čo do veľkosti, sa neviem podľa tejto fotky vyjadriť.
    Čo sa týka vzdialenosti od seba, tak to sa mi zdá úplne v rámci normy.
    Vaše vnímanie, že sú od seba ďaleko je skôr umocnené faktom, že vnútorné/(horné) okraje/hrany sú výraznejšie viditeľné a teda s prudším /strmejším skokom.
    Je na to viacero možných vysvetlení.
    Prvé čo ma napadá, (len orientačne) je rôzna kombinácia menšieho množstva mäkkých tkanív nad implantátom versus tesnejšia kavita ( priestor do ktorého bol implantát vložený) vo vzťahu k šírke/priemeru implantátu.
    Samozrejme sú možné aj iné vysvetlenia, ale zatiaľ len takto.
    Dobré by to bolo vidieť aj počas pohybu/animácie prsného svalu a taktiež v štandardnom zábere, ideálne vykonanom niekým iným/nie mierne zhora.
    Celkovo sa mi to nezdá ako zlý výsledok, až na problém, ktorý Vás trápi.
    Veci sa samozrejme dajú zlepšiť.  Každopádne, určite Vám to odporúčam vyriešiť s Vaším operatérom.Opakujem, možnosti zlepšenia sú, ďakujem, s pozdravom, Ján Bumbera

  • MUDr. Viliam Jurášek

    MUDr. Viliam Jurášek

    · 18. 3. 2020

    Aj u zien , hlavne chudšich, i napriek pod svalovemu uloženiu može nastať tzv. ripling, prelozene “rebrovanie” . Pacientka sa zohne, vtedy to vidno zretelne. Riesenie je lipoštruktúra, vypln vlastnym tukom. Vysledok je viditelny hned. Dr. Jurášek

  • Anonymné
    Cajka77
    18. 3. 2020

    Nakoľko som cvicila až po 9 tich mesiacoch od operácie aj to s malými cinkami

  • Anonymné
    Cajka77
    18. 3. 2020

    A môžem za to z nejakej časti ja? Cvičením? To asi nie však?

  • Anonymné
    Cajka77
    18. 3. 2020

    Dobrý deň pán doktor toto je po 14 tich mesiacoch neviem čo mám robiť toto bola druhá operacia keďže prvýkrát boli pod zlazou s katastrofálnom vysledkom bola som na reoperaciu . Najskôr vypadali krásne prvých 6 mesiacov potom začali ísť od seba jedno mam väčšie než druhé . To by ma až tak netrapilo avšak tieto ryhy sú už moc vidno začínajú aj na ľavom prse

  • Anonymné
    Cajka77
    18. 3. 2020

    Tak ti viditeľne v stoji

  • Anonymné
    Cajka77
    18. 3. 2020

    Som od operácie 14 mesiacov chcela by som vedieť či to môžem reklamovat

  • Anonymné
    Cajka77
    16. 3. 2020

    Áno ale sú viditeľné aj v stoji hlavne zvrchu a z vnútornej strany prs vlozim foto len nebol ešte cas

  • Anonymné
    missbau
    16. 3. 2020

    Tymi "ryhami" myslis pozdlzne pasy akoby vlnky, na dotyk ako "radiator" take hrbolceky, hlavne v predklone?

  • Anonymné
    Cajka77
    16. 3. 2020

    Pod svalom

  • Anonymné
    missbau
    16. 3. 2020

    Pravdepodobne mas na mysli vlnenie?
    Implantaty mas pod svalom alebo pod zlazou?

  • Anonymné
    Cajka77
    11. 3. 2020

    Dobrý deň vlozim fotografiu

  • Dobrý den,
    súhlasím, nutné vidieť.

    S pozdravom
    MUDr. Gabriel Šlárko

  • MUDr. Ján Bumbera

    · 10. 3. 2020

    Dobrý deň
    Je to potrebné vidieť. Nikto Vám to nedokáže zodpovedne zhodnotiť na základe takéhoto popisu.
    V prvom rade Vám určite odporúčam obrátiť sa na Vášho operatéra.
    s pozdravom, Dr.Bumbera

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama