Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie Premium

(436 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Gajova 2, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 5 hodín
Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie Premium
(436 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 6503 návštevy profilu

Klinika YES VISAGE je európska medzinárodná klinika estetickej medicíny a plastickej a estetickej chirurgie s kompletnou ponukou služieb v oblasti preventívnej medicíny, estetickej medicíny, dermatológie a chirurgie. Je poprednou a najväčšou klinikou estetickej medicíny a plastickej a estetickej chirurgie v Českej republike a na Slovensku s piatimi pobočkami v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave. Je symbolom špičkovej profesionality s komplexnou zárukou najvyššej úrovne služieb, najnovších technológií a plne medzinárodného vybavenia. Klinika Yes Visage ponúka tiché, pohodlné a moderné ubytovanie s výnimočnými službami. Klienti môžu využiť taktiež modernú kvalitnú gastronómiu a možnosti relaxácie.

Náš diskrétny individuálny prístup ďaleko presahuje štandardnú starostlivosť a ponúkame komplexné riešenia s dôrazom na bezpečnosť a zohľadnenie potrieb klientov. Tešíme sa dôvere našich klientov, medzi ktorých patria známe české a slovenské osobnosti, poprední podnikatelia a politici.

Klinika a naše služby

Naše kliniky estetickej medicíny a plastickej chirurgie v Českej republike a na Slovensku majú viac ako 30 000 spokojných klientov ročne. Patria medzi nich medzinárodní klienti zo Spojeného kráľovstva, Írska a západnej Európy. Klinika sa teší veľkej dôvere českých politikov, popredných českých podnikateľov a známych českých osobností, ako je topmodelka Simona Krainová, česká speváčka a držiteľka mnohých českých hudobných a televíznych cien Lucie Bílá, populárna česko-nemecká speváčka Marta Jandová, populárny český spevák a skladateľ David Michal, české herečky Alice Bendová a Veronika Freimanová, známy český sólový klarinetista a saxofonista a víťaz mnohých medzinárodných súťaží Felix Slováček a mnohí ďalší.

Komplexná kvalifikovaná a komplexná starostlivosť s celou škálou kozmetických chirurgických techník pre ženy a mužov, vrátane úprav pomocou neinvazívnych a minimálne invazívnych dermatologických alebo laserových postupov. Na všetky naše služby sa vzťahujú rovnaké vysoké štandardy kvality a starostlivosti o individuálne potreby klientov s dôrazom na ich bezpečnosť. Na klinike YES VISAGE ponúkame kompletné riešenia od našich erudovaných odborníkov pod jednou strechou.

Klinika YES VISAGE poskytuje viac ako 300 individuálnych služieb na mieru. Veľká dôvera klientov a päťhviezdičkové recenzie na nezávislých hodnotiacich portáloch kliniku zaraďujú dlhodobo medzi najlepšie hodnotenú v SR a ČR.

V roku 2020 získala Klinika YES VISAGE v ČR na základe nezávislého spotrebiteľského prieskumu ocenenie Najdôveryhodnejšia značka v estetickej medicíne, ktorej českí spotrebitelia najviac dôverujú. V roku 2021 získala ocenenie Superbrands Slovakia.

Lokality

Klinika YES VISAGE je najväčšou klinikou estetickej medicíny v Českej republike a na Slovensku s piatimi pobočkami v štyroch veľkých mestách.

Zákroky

Recenzie (436)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Komunikácia, predoperačná konzultácia, ako aj samotný zákrok je na klinike na vysokej úrovni a je úplnou samozrejmosťou. Osobitne sa vyjadrujem k MUDr. Petrovi Žiakovi PhD. ,ktorý sa venuje klientom s citlivým prístupom a radami, pre ten najvhodnej...Čítať ďalej

Rozhodnutie z vlastnej iniciatívy. Mal som to šťastie, že na predoperačnú konzultáciu, ako aj samotný zákrok som sa dostal k MUDr. Petrovi Žiakovi PhD. Okrem príjemného prístupu a rád, čo som si všimol je jeho úplnou samozrejmosťou. Čo je pre mňa na...Čítať ďalej

Za pani doktorkou som cestovala až z Ružomberka a som velmi spokojná,doktorka je velmi milá,pekná a spravila mi krásne prirodzené pery určite ju ešte navštívim,vrelo odporúčam :))

Pred mesiacom som u Pána Dr. Šlárka podstúpila augmentaciu prsníkov, nakoľko to bol môj sen od 18nastky. Už na konzultácii som vedela, že budem v tých najlepších rukách a výsledok bude stať za to. A nemýlila som sa :) S výsledkom som nadmieru spoko...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (67)

Zobraziť ďalšie príbehy

Spojte sa s nami

Obrázky (151)

Videá (35)

Požiadajte Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (139)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Lekári z pracoviska

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Peter Žiak PhD.

MUDr. Peter Žiak PhD.

MUDr. Gabriel Šlárko

MUDr. Gabriel Šlárko

MUDr. Mária Rakúsová

MUDr. Mária Rakúsová

MUDr. Kitti Máčadiová

MUDr. Kitti Máčadiová

Požiadajte Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!