Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie Premium

(452 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Gajova 2, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 6 hodín
Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie Premium
(452 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 9339 návštevy profilu

Klinika YES VISAGE je európska medzinárodná klinika estetickej medicíny a plastickej a estetickej chirurgie s kompletnou ponukou služieb v oblasti preventívnej medicíny, estetickej medicíny, dermatológie a chirurgie. Je poprednou a najväčšou klinikou estetickej medicíny a plastickej a estetickej chirurgie v Českej republike a na Slovensku s piatimi pobočkami v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave. Je symbolom špičkovej profesionality s komplexnou zárukou najvyššej úrovne služieb, najnovších technológií a plne medzinárodného vybavenia. Klinika Yes Visage ponúka tiché, pohodlné a moderné ubytovanie s výnimočnými službami. Klienti môžu využiť taktiež modernú kvalitnú gastronómiu a možnosti relaxácie.

Náš diskrétny individuálny prístup ďaleko presahuje štandardnú starostlivosť a ponúkame komplexné riešenia s dôrazom na bezpečnosť a zohľadnenie potrieb klientov. Tešíme sa dôvere našich klientov, medzi ktorých patria známe české a slovenské osobnosti, poprední podnikatelia a politici.

Klinika a naše služby

Naše kliniky estetickej medicíny a plastickej chirurgie v Českej republike a na Slovensku majú viac ako 30 000 spokojných klientov ročne. Patria medzi nich medzinárodní klienti zo Spojeného kráľovstva, Írska a západnej Európy. Klinika sa teší veľkej dôvere českých politikov, popredných českých podnikateľov a známych českých osobností, ako je topmodelka Simona Krainová, česká speváčka a držiteľka mnohých českých hudobných a televíznych cien Lucie Bílá, populárna česko-nemecká speváčka Marta Jandová, populárny český spevák a skladateľ David Michal, české herečky Alice Bendová a Veronika Freimanová, známy český sólový klarinetista a saxofonista a víťaz mnohých medzinárodných súťaží Felix Slováček a mnohí ďalší.

Komplexná kvalifikovaná a komplexná starostlivosť s celou škálou kozmetických chirurgických techník pre ženy a mužov, vrátane úprav pomocou neinvazívnych a minimálne invazívnych dermatologických alebo laserových postupov. Na všetky naše služby sa vzťahujú rovnaké vysoké štandardy kvality a starostlivosti o individuálne potreby klientov s dôrazom na ich bezpečnosť. Na klinike YES VISAGE ponúkame kompletné riešenia od našich erudovaných odborníkov pod jednou strechou.

Klinika YES VISAGE poskytuje viac ako 300 individuálnych služieb na mieru. Veľká dôvera klientov a päťhviezdičkové recenzie na nezávislých hodnotiacich portáloch kliniku zaraďujú dlhodobo medzi najlepšie hodnotenú v SR a ČR.

V roku 2020 získala Klinika YES VISAGE v ČR na základe nezávislého spotrebiteľského prieskumu ocenenie Najdôveryhodnejšia značka v estetickej medicíne, ktorej českí spotrebitelia najviac dôverujú. V roku 2021 získala ocenenie Superbrands Slovakia.

Lokality

Klinika YES VISAGE je najväčšou klinikou estetickej medicíny v Českej republike a na Slovensku s piatimi pobočkami v štyroch veľkých mestách.

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (452)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Podstúpila som plastiku horných a dolných viečok. Chcela by som sa poďakovať MUDr. Šimkaninovi za jeho precíznu prácu. Som veľmi rada, že som zákrok absolvovala na tejto klinike pre profesionálny prístup nielen lekárov, ale celého tímu.

Roky som snívala o pekných, plných prsiach a preto som sa rozhodla podstúpiť augmentáciu prsníkov. Kliniku YES VISAGE som si vybrala na základe pozitívnych recenzií a šikovných odborníkov. Bola som pridelená na konzultáciu ku pánovi doktorovi Fedeleš...Čítať ďalej

Na klinike mi robili augmentáciu prsníkov s modeláciou. Som maximálne spokojná aj s operáciou a hospitalizáciou, aj s personálom a samozrejme aj s konečným výsledkom. Určite odporúčam. A veľká vďaka pánovi doktorovi Šimkaninovi

Dobry deň,chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi doktorovi Šimkaninovi za úžasný prístup a skvelú prácu, ktorú odviedol. Absolvovala som u neho liposukciu brucha a vďaka jeho skvelej práci som sa rozhodla vrátiť a podstúpila som aj augument...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (67)

Zväčšenie prsníkov cez dvorce

Zväčšenie prsníkov som riešila dlhé roky. Vždy bolo niečo prednejšie ako ja. Po konzultácii s dr. Šlárkom, som už nemala žiadne pochybnosti, preto som sa zverila do jeho odborných rúk. Všetko dopadlo výborne. Dodržiavala som všetko čo mi povedali...

Čítať ďalej
Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (151)

Videá (35)

Požiadajte Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (139)

Gynekomastia-operácia
Odpoveď odborníka · 1. 6. 2022
Dobrý deň, odporúčam absolvovať až po schudnutí. S pozdravom MUDr. Barbora Brezová, PhD., MPH, MHA Klinika YES VISAGE
Gynekomastia-operácia Gynekomastia-operácia
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Lekári z pracoviska

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Peter Žiak PhD.

MUDr. Peter Žiak PhD.

MUDr. Gabriel Šlárko

MUDr. Gabriel Šlárko

MUDr. Mária Rakúsová

MUDr. Mária Rakúsová

MUDr. Kitti Máčadiová

MUDr. Kitti Máčadiová

Požiadajte Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!