Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

(426 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Gajova 2, Bratislava, Bratislavský kraj
Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie
(426 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

Klinika YES VISAGE je európska medzinárodná klinika estetickej medicíny a plastickej a estetickej chirurgie s kompletnou ponukou služieb v oblasti preventívnej medicíny, estetickej medicíny, dermatológie a chirurgie. Je poprednou a najväčšou klinikou estetickej medicíny a plastickej a estetickej chirurgie v Českej republike a na Slovensku s piatimi pobočkami v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave. Je symbolom špičkovej profesionality s komplexnou zárukou najvyššej úrovne služieb, najnovších technológií a plne medzinárodného vybavenia. Klinika Yes Visage ponúka tiché, pohodlné a moderné ubytovanie s výnimočnými službami. Klienti môžu využiť taktiež modernú kvalitnú gastronómiu a možnosti relaxácie.

Náš diskrétny individuálny prístup ďaleko presahuje štandardnú starostlivosť a ponúkame komplexné riešenia s dôrazom na bezpečnosť a zohľadnenie potrieb klientov. Tešíme sa dôvere našich klientov, medzi ktorých patria známe české a slovenské osobnosti, poprední podnikatelia a politici.

Klinika a naše služby

Naše kliniky estetickej medicíny a plastickej chirurgie v Českej republike a na Slovensku majú viac ako 30 000 spokojných klientov ročne. Patria medzi nich medzinárodní klienti zo Spojeného kráľovstva, Írska a západnej Európy. Klinika sa teší veľkej dôvere českých politikov, popredných českých podnikateľov a známych českých osobností, ako je topmodelka Simona Krainová, česká speváčka a držiteľka mnohých českých hudobných a televíznych cien Lucie Bílá, populárna česko-nemecká speváčka Marta Jandová, populárny český spevák a skladateľ David Michal, české herečky Alice Bendová a Veronika Freimanová, známy český sólový klarinetista a saxofonista a víťaz mnohých medzinárodných súťaží Felix Slováček a mnohí ďalší.

Komplexná kvalifikovaná a komplexná starostlivosť s celou škálou kozmetických chirurgických techník pre ženy a mužov, vrátane úprav pomocou neinvazívnych a minimálne invazívnych dermatologických alebo laserových postupov. Na všetky naše služby sa vzťahujú rovnaké vysoké štandardy kvality a starostlivosti o individuálne potreby klientov s dôrazom na ich bezpečnosť. Na klinike YES VISAGE ponúkame kompletné riešenia od našich erudovaných odborníkov pod jednou strechou.

Klinika YES VISAGE poskytuje viac ako 300 individuálnych služieb na mieru. Veľká dôvera klientov a päťhviezdičkové recenzie na nezávislých hodnotiacich portáloch kliniku zaraďujú dlhodobo medzi najlepšie hodnotenú v SR a ČR.

V roku 2020 získala Klinika YES VISAGE v ČR na základe nezávislého spotrebiteľského prieskumu ocenenie Najdôveryhodnejšia značka v estetickej medicíne, ktorej českí spotrebitelia najviac dôverujú. V roku 2021 získala ocenenie Superbrands Slovakia.

Lokality

Klinika YES VISAGE je najväčšou klinikou estetickej medicíny v Českej republike a na Slovensku s piatimi pobočkami v štyroch veľkých mestách.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (426)

5.0
426 Recenzií · 100% odporúča
Zväčšenie pŕs

Pri konzultácii mi pán doktor Šimkanin celý proces kompletne vysvetlil, zákrok prebehol bez akejkoľvek komplikácie a výsledok je dokonalý!

Blefaroplastika

Podstúpila som plastiku horných a dolných viečok. Chcela by som sa poďakovať MUDr. Šimkaninovi za jeho precíznu prácu. Som veľmi rada, že som zákrok absolvovala na tejto klinike pre profesionálny prístup nielen lekárov, ale celého tímu.

Zväčšenie pŕs

Roky som snívala o pekných, plných prsiach a preto som sa rozhodla podstúpiť augmentáciu prsníkov. Kliniku YES VISAGE som si vybrala na základe pozitívnych recenzií a šikovných odborníkov. Bola som pridelená na konzultáciu ku pánovi doktorovi Fedeleš...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (6)

Videá (6)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Lekári z pracoviska

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Gabriel Šlárko

MUDr. Gabriel Šlárko

MUDr. Mária Rakúsová

MUDr. Mária Rakúsová

MUDr. Kitti Máčadiová

MUDr. Kitti Máčadiová

Spolupracujúci lekári

MUDr. Peter Žiak PhD.

MUDr. Peter Žiak PhD.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.