Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie Premium

(488 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Gajova 2, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 3 hodín
Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie Premium
(488 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 800 návštev profilu

Klinika YES VISAGE je európska medzinárodná klinika estetickej medicíny a plastickej a estetickej chirurgie s kompletnou ponukou služieb v oblasti preventívnej medicíny, estetickej medicíny, dermatológie a chirurgie. Je poprednou a najväčšou klinikou estetickej medicíny a plastickej a estetickej chirurgie v Českej republike a na Slovensku s piatimi pobočkami v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave. Je symbolom špičkovej profesionality s komplexnou zárukou najvyššej úrovne služieb, najnovších technológií a plne medzinárodného vybavenia. Klinika Yes Visage ponúka tiché, pohodlné a moderné ubytovanie s výnimočnými službami. Klienti môžu využiť taktiež modernú kvalitnú gastronómiu a možnosti relaxácie.

Náš diskrétny individuálny prístup ďaleko presahuje štandardnú starostlivosť a ponúkame komplexné riešenia s dôrazom na bezpečnosť a zohľadnenie potrieb klientov. Tešíme sa dôvere našich klientov, medzi ktorých patria známe české a slovenské osobnosti, poprední podnikatelia a politici.

Klinika a naše služby

Naše kliniky estetickej medicíny a plastickej chirurgie v Českej republike a na Slovensku majú viac ako 30 000 spokojných klientov ročne. Patria medzi nich medzinárodní klienti zo Spojeného kráľovstva, Írska a západnej Európy. Klinika sa teší veľkej dôvere českých politikov, popredných českých podnikateľov a známych českých osobností, ako je topmodelka Simona Krainová, česká speváčka a držiteľka mnohých českých hudobných a televíznych cien Lucie Bílá, populárna česko-nemecká speváčka Marta Jandová, populárny český spevák a skladateľ David Michal, české herečky Alice Bendová a Veronika Freimanová, známy český sólový klarinetista a saxofonista a víťaz mnohých medzinárodných súťaží Felix Slováček a mnohí ďalší.

Komplexná kvalifikovaná a komplexná starostlivosť s celou škálou kozmetických chirurgických techník pre ženy a mužov, vrátane úprav pomocou neinvazívnych a minimálne invazívnych dermatologických alebo laserových postupov.  Na všetky naše služby sa vzťahujú rovnaké vysoké štandardy kvality a starostlivosti o individuálne potreby klientov s dôrazom na ich bezpečnosť. Na klinike YES VISAGE ponúkame kompletné riešenia od našich erudovaných odborníkov pod jednou strechou.

Klinika YES VISAGE poskytuje viac ako 300 individuálnych služieb na mieru. Veľká dôvera klientov a päťhviezdičkové recenzie na nezávislých hodnotiacich portáloch kliniku zaraďujú dlhodobo medzi najlepšie hodnotenú v SR a ČR.

V roku 2020 získala Klinika YES VISAGE v ČR na základe nezávislého spotrebiteľského prieskumu ocenenie Najdôveryhodnejšia značka v estetickej medicíne, ktorej českí spotrebitelia najviac dôverujú. V roku 2021 získala ocenenie Superbrands Slovakia.

Lokality

Klinika YES VISAGE je najväčšou klinikou estetickej medicíny v Českej republike a na Slovensku s piatimi pobočkami v štyroch veľkých mestách.

Recenzie (488)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Dlho som sa rozhodovala čí na Slim Lipo ísť a som rada, že som sa rozhodla pre vašu kliniku. Prístup personálu a pána doktora bol na vysokej úrovni a výsledok je dobrý a to mám mesiac po zákroku.

Na kliniku sa chystám už druhý krát. Po prvej operácii so sa dočkala krásneho výsledku a aj doktor bol veľmi šikovný. Všetko tam bolo na jedničku.

Liposukcia, MUDr. Šimkanin, Yes Visage, Bratislava, s prístupom a výsledkom som veľmi spokojná

Augmentácia prsníkov s mastopexiou, MUDr. Fedeleš, Yes Visage, Bratislava, konečne mám vysnívané prsia

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte: Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (63)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (61)

Videá (25)

Požiadajte: Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (94)

Ako odstrániť rezne rany ?
Odpoveď odborníka · 20. 1. 2022

Dobrý deň, Pôvod jazvy nehrá pri odstraňovaní žiadnu úlohu. Dôležité je, aby ste sa na lekára obrátili včas, pretože s jazvami mladšieho dáta sa ľahšie bojuje. Dermatológ vám vždy odporučí konkrétne zákroky a správnu st...

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte: Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!