Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

14. 9. 2020 · Aktualizácia: 10. 10. 2023

Mastopexia- MUDr. Červeň

Stojí to za to

O lekárovi

Hodnotenie:
Mastopexia- MUDr. Červeň

Pán doktor Dušan Červeň je umelec , empatický , charizmatcký muž s najšikovnejšími rukami na svete . Úplne mi zmenil život keď som sa rozhodla pre úpravu pŕs v mojich 49 rokoch! Dlho som v mladosti kojila svoje dieta a moje prsia ovisli. Mám štihlu postavu a mladistvý výzor, ale odkedy mám ,,nové” prsia - cítim sa skutočne ako ,, zázrak prírody” Každý mi háda max. 45 rokov a o takom intímnom živote som už ani nesnívala ? Moje prsia sú tak prirodzené a krásne , ze moj 45 ročný milenec ani netuší niečo také , že pred troma rokmi jeden úžasný pán doktor s nimi urobil malý bezbolestný zákrok , odhovoril ma od zbytočných implantatov a stvoril mi prsia mladej krasnej ženy. Ďakujem - je velmi slabé slovo.

2

Komentáre (2)

Dobrý deň,mohla by som sa opýtať koľko stojí uprava poprsia týmto spôsobom,pekne ďakujem.
Odpovedať
Ja mam 7 tyzdnov po zakroku.platila som 2220 eur.Tiez u pana doktora Cervena.
Neviem ci sa to tu smie pisat.V mojom pripade, jazvy este stale pracuju,ale opticky je to super,neda sa to porovnat co som mala pred tym..,a to som mala po operacii trosku problemy..
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.