Zväčšenie pŕs – Macrolane

Macrolane je gel obsahujúci kyselinu hyaluronovú, čo je látka prirodzene sa vyskytujúca v organizme. Pomocou jej injekčnej aplikácie sa dajú zväčšiť prsia až o veľkosť jedného košíčka v pomerne krátkom čase a hlavne bez celkovej anestézie. Prsia sú príjemnejšie na dotyk a pôsobia prirodzenejšie. Nevýhodou je obmedzená trvanlivosť výsledného efektu, ale výkon sa dá podľa priania kedykoľvek zopakovať.

Dôležitá informácia pre pacientky: Ošetrenie prsníkov kyselinou hyalurónovou - Macrolane je v niektorých krajinách obmedzené, vzhľadom na rádiologické vyšetrenie prsníkov zväčšených pomocou Macrolane. Existujú obavy, že zákroky súvisiace so zväčšením prsníkov pomocou Macrolane môžu narušiť výstup mamografických vyšetrení. Viacej informácií nájdete tu (v anglickom jazyku).

Súvisiace zákroky

Macrolane (výplň telových kontúr)

Aktualizované: 23.04.2013

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Súvisiace skúsenosti

Zväčšenie pŕs – Macrolane - Cenníky

Ceny od 2 300 €
MUDr. Vanda Przewlocka PhD.
Ceny od 1 500 €
zvyčajne do 2 600 €
MUDr. Peter Pleva
Esthetic, s.r.o.
Bratislava
Ceny od 2 000 €
Esthetic, s.r.o.

Zväčšenie pŕs – Macrolane

95% spokojnosť. Založené na 44 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.