Symmastia, vela kože medzi prsiami

Anonymné
smeno764335
Bratislava · Vytvorené: 10. 12. 2018 · Posledná odpoveď 3. 1. 2019

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadom mojho problému. Pred cca rokom a pol som podstupila augmentaciu a bohužiaľ z výsledku som sklamaná, nakoľko koža medzi prsiami sa mi pri určitých pohyboch ako sú napr. ruky vzad nadvihuje a pri stlačení pŕs k sebe ako keby sa čiastočne dotýkali. Bojím sa že ide symmastiu a chcela by som sa spýtať či s tým má niekto skúsenosti prípadne či mi vie odporučit atestovaného chirurga, ktorý by to vedel spraviť. U mojho chirurga som bola a povedal, že je vsetko v poriadku a ta koža medzi prsiami tam proste je a mam si ju ked tak masírovať. Som z toho dosť nešťastná. Normalne sa prsia nedotýkaju len pri tom pohybe s rukami vzad a ked si ich dám k sebe ale aj tak je to pre mňa veľmi esteticky rušivé a bojím sa aby sa to časom nezhoršilo. Tiež mám pocit, že ľavý prsník je viac pohyblivý a je to dosť neprijemné. Ďakujem za každú radu.

3 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    Sofinka
    3. 1. 2019

    Ja by som sa Vás chcela tiež opýtat,ak nie som spokojná s velkostou implantatov,nakolko mám širší chrbát..pri konzultácii mi doktor povedal,ze mi da 580-620 ml..nakoniec to bolo iba 410 a 510ml..

  • Anonymné
    smeno764335
    15. 12. 2018

    Ďakujem pekne za Váš názor.

  • AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň

    · 11. 12. 2018
    Najlepší komentár

    Zdravím. Nechcem sa nikoho zastávať, ani Vám protirečiť,ale za symmastiu považujeme a je ňou myslené niečo iné. Táto fotodokumentácia je veľmi kvalitná a dá sa to posúdiť. Je možné, že iný lekár by mal iný názor všetko je subjektívne, ale toto fakt nie je symmastia a keby sa Vám niekto do toho pustil mohlo by sa na narobiť viac zla. Ja len takto. S pozdravom Dr. Červeň

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama