Extra WAL liposukcia - odsávanie tuku vodným lúčom!

Autor:

Revolučná WAL liposukcia je novinkou v medicíne a patrí k najmodernejším spôsobôm zbavenia sa tukových buniek. Pomocou unikátného prístroja body-jet sa môžete bez celkovej anestézie, v krátkom čase a bez dlhej rekonvalescencie zbaviť nadbytočného tuku už i na Slovensku.

Ako funguje liposukcia vodou?

Pomocou prístroja body-jet sa napustí pod tlakom cez kanylu tekutina, rovno do problémových miest. Vysoký tlak tekutiny rozpustí tuk, ktorý nechceme a následne sa odstráni.

Bez anestézie a krátko!

Revolučná liposukcia sa uskutočňuje bez celkovej anestézie, znecitlivuje sa iba lokálne pacientova ošetrovaná časť tela. WAL liposukcia je mimoriadne krátka procedúra. Zo všetkých podobných zákrokov zatiaľ najefektívnejšia a zákrok robí špecialista veľmi krátky čas, max hodinu a pol.

  • Pre telo znamená zdravú zmenu

  • Efektívny nástroj chudnutia

  • Odstráni tuk z oblastí, kde je tukové tkanivo príliš odolné

  • Zlepšuje celkový tvar tela

Zbavte sa nadbytočných kilogramov efektívne, zhoďte naraz zo seba tuk bez vedľajšieho efektu. Zlepšite si postavu aj váš celkový život.

WAL liposukcia je východiskom pre vaše problémy s postavou a následne aj zdravím. Zlepší váš život, konečne si budete môcť dovoliť to, na čo ste doteraz „nemali nárok“. Odhaliť svoju NOVÚ postavu, zlepšiť životný štýl a zbaviť sa všetkých zdravotných komplikácii, ktoré súviseli s vašou nadváhou.

Pre koho je zákrok určený?

  • Ak vám nepomáha diéta ani intenzívne cvičenie

  • Pre ľudí s problémovými oblasťami vonkajších a vnútorných stehien, podbruška, paží, podbradku a pod.

EXTRA VÝHODY:

Wal liposukcia nepoškodzuje tkanivo, vieme ňou presnejšie odsať tuk. To znamená aj minimálne straty krvi. Zákrok je ambulantný, pacient po ňom odchádza domov. Ide ja o krátky čas rekonvalescencie. Po zákroku pacient potrebuje špeciálne liposukčné elastické prádlo, ktoré je nutné nosiť aspoň mesiac.

 

Extra WAL liposukcia - odsávanie tuku vodným lúčom!
Extra WAL liposukcia - odsávanie tuku vodným lúčom!

Aktualizované: 30.11.2011

Liposukcia vodným lúčom (body-jet, Water-jet, WAL) - Novinky

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.