Nepodarená operácia nosa - výber chirurga

angela888
27. 2. 2014 · Posledná odpoveď: 3. 3. 2014

Som 13 mesiacov po rhinoplastike a 10 mesiacov po reoperacii, chrbát nosa mám hrbolaty, spadnutu ľavú chrupavku a bez spreju do nosa sa už rok nepohnem ani na krok, čo sa pred operáciou nedialo.. Mám stále plný nos a hladam vhodného chururga,kto by túto spackanu operáciu napravil,ako si mám vybrať sparvne chirurga tentokrát? A už mám aj strach čo sa deje s mojím nosom každodenným pouzivanum spreju do nosa :( poraďte mi

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Košice . 28. 2. 2014
Pekný večer,
na reoperácie nosov sa u nás špecializuje MUDr.Jarmila Hudáková,určite Vám pomôže.
MUDr. Viliam Jurášek
MUDr. Viliam Jurášek
28. 2. 2014
Sprej do nosa a jeho cievno-konstrikčný efekt pri dlhodobom používaní môže vážne poškodiť sliznicu, niekedy až s perforáciou. Stenčená sliznica nie je \"dobrým\" tkanivom na neskoršie riešenie takže pred re operáciou treba vysadiť. Podľa toho čo píšete o spadnutej ľavej chrupavke atď. nebude sa pravdepodobne dať vyhnúť pri oprave transplantácii chrupavky. Treba Vás osobne vidieť a vyšetriť. Dr.Jurášek, Porta Med s.r.o.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 10. 2020
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 4. 2013
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 7. 2014
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2012
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 18. 4. 2014
Rhinoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 4. 2021
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 16. 2. 2023
Blefaroplastika
6 odpovedí, najnovšia odpoveď: 26. 8. 2021
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 7. 2020

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi