Zväčšenie penisu pomocou kyseliny hyalurónovovej

Anonymné
TUKABEL
· Vytvorené: 30. 1. 2015 · Posledná odpoveď 22. 2. 2021

Počul som že sa dá zväčšiť penis pomocou kyseliny hyalurónovovej – CRYSTAL BODY. Chcem sa popytať či tento zákrok si môže chlap spraviť sám doma, alebo je nutné aby to spravily odborníci? A koľko takýto zákrok stojí?

4 komentáre

Reklama
  • Anonymné
    Robo1002944
    22. 2. 2021

    Dobrý deň,
    vedeli by ste mi to popísať bližšie ako to prebieha a koľko to vydrží ,či je to na stálo?

  • Anonymné
    Mcgregor
    6. 12. 2019

    Dobry den uz ste realne vykonali zakrok? Ake stym mate skusenosti ? Mal by som zaujem

  • Anonymné
    Erika250905
    9. 2. 2015
    Najlepší komentár

    Dobrý deň, tento zákrok môžu robiť len odborníci. Robíme ho aj na našej klinike. Cena u nás sa pohybuje od 1000 - 1400,- €.
    S pozdravom, RNDr. Erika Bobáková, Prvá estetická medicína.

  • ENVY klinika estetickej medicíny

    · 2. 2. 2015

    Dobrý deň, samozrejme je nutné aby zväčšenie penisu Vám urobili odborníci. Na klinike ENVY nájdete 100% diskrétnosť a poradenstvo u špičkových odborníkov úplne zadarmo. Zákrok vykonáva MUDr. Mahdi Nasab. Cena za zákrok závisí od množstva materiálu - zvyčajne sa pohybuje v rozmedzí od 1 000.- do 1500.-
    S pozdravom klinika ENVY

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama