DERMAHOUSE

DERMAHOUSE

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Škultétyho 470/6, Martin, Žilinský kraj
DERMAHOUSE
DERMAHOUSE
Žiadne recenzie

Informácie

Dermahouse je dermatovenerologická klinika, ktorú v roku 2018 založil MUDr. Sohaib Agouba, MSc. MUDr. Agouba sa narodil v Sudáne, no všeobecnú medicínu vyštudoval na Jesseniovej lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Martine. Už počas štúdia absolvoval stáž na univerzitnej nemocnici King Khalid v Saudskej Arábii a následne svoje štúdiá ďalej rozširoval. Zavŕšil ich získaním titulu Master of Science (MSc.) z odboru klinická dermatológia na univerzite King’s College v Londýne. Má atestácie z odborov klinická dermatológia, venerológia a interná medicína a prax z dermatologických a alergologických pracovísk v zahraničí aj na Slovensku. Venuje sa tiež publikačnej činnosti a je autorom publikácií v saudsko-arabskej a slovenskej odbornej tlači. Svoje skúsenosti v estetickej a laserovej dermatológii a korektívnej chirurgii neustále dopĺňa a vzdeláva sa u medzinárodnej uznávaných špecialistov v tejto oblasti. Na klinike ho dopĺňa Hana Škrovinová, ktorá pacientom ochotne pomôže, poradí a nájde vyhovujúce termíny.

Dermahouse ponúka komplexné dermatovenerologické služby spolu so zákrokmi kožnej chirurgie a estetickej dermatológie. Na klinike nájdete všeobecnú kožnú ambulanciu pre pacientov všetkých vekových skupín, v ktorej MUDr. Agouba pomôže preventívne alebo liečebne vyriešiť akékoľvek problémy kože, vlasov a nechtov, ako je napríklad kontrola a odstránenie znamienok a kožných výrastkov. V rámci chirurgie Dermahouse pomôže vyriešiť zarastajúce nechty aj jazvy, a tiež ovisnuté očné viečka vďaka operácii horných a/alebo dolných očných viečok

V estetickej dermatológii sa Dermahouse zameriava na najpopulárnejšie a zároveň najúčinnejšie omladzujúce a regeneračné postupy, medzi ktoré patrí aplikácia botulotoxínu na korekciu mimických vrások; aplikácia kyseliny hyalurónovej na vyplnenie vrások, zväčšenie pier, vyplnenie jaziev a iných nerovností; minimálne invazívny lifting pomocou biodermálnych nití BIO MEYISUN a tiež mezoterapia (tvárová aj vlasová). Ponúka tiež kozmetiku značky Forlle'd.

Dermahouse a MUDr. Sohaiba Agoubu nájdete v Martine na poliklinike na Škultétyho ulici na 3. poschodí.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.