Mauro Simon Clinic

Mauro Simon Clinic

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
M.R. Štefánika 31/16, Pezinok, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 48 hodín
Mauro Simon Clinic
Mauro Simon Clinic
Žiadne recenzie

Informácie

  • 14 návštev profilu

Mauro Simon Clinic je klinika estetickej medicíny, ktorá ponúka inovatívne estetické a kozmetické ošetrenia a zákroky. Klinika je zároveň školiacim centrom pre estetickú medicínu a kozmetológiu, takže klienti môžu mať istotu, že tu sa dostanú do rúk naozaj len tým najväčším odborníkom v tomto odbore. Tím estetickej medicíny Mauro Simon Clinic je zložený z elitných lekárov a kozmetológov, ktorí poskytujú nadštandardnú starostlivosť ako po odbornej stránke, tak aj po tej ľudskej. Ku každému klientovi pristupujú individuálne a s citom, aby z kliniky odchádzal krajší, sebavedomejší a hlavne spokojný.

Klinika Mauro Simon ponúka naozaj širokú škálu zákrokov estetickej medicíny a klienti si môžu vybrať hneď z niekoľkých omladzovacích zákrokov. Jedným z najpopulárnejších zákrokov na odstránenie vrások je aplikácia botulotoxínu. V Mauro Simon Clinic vám botulotoxín môžu aplikovať nielen do oblastí, kde sa používa najčastejšie, ako je čelo, okolie očí a medziobočie, no v zriedenej forme ho v rámci ošetrenia mezobotox použijú na omladenie celej tváre a dekoltu. Botulotoxín vám pomôže aj ak vás trápi nadmerné potenie, a to aplikáciu do podpazušia, dlaní čí chodidiel.

Na omladenie pomôže aj aplikácia kyseliny hyalurónovej, ktorá vyplní vrásky a zároveň pomôže pleti získať stratenú hydratáciu a pevnosť. Zároveň si s ňou môžete nechať zvýrazniť lícne kosti, kontúrovať sánku, vyplniť vačky pod očami či zväčšiť a zvýrazniť pery. Ďalšie ošetrenie účinné na omladenie pleti a vyplnenie vrások využíva ako výplňový materiál vašu vlastnú plazmu. Tou vedia nielen vyplniť vrásky, ale môžete si tiež zakúpiť špeciálny pleťový krém obohatený o vašu plazmu, aby ste jej blahodárne účinky mohli využívať aj v domácej starostlivosti. V Mauro Simon Clinic môžete podstúpiť aj mezoterapiu, niťový lifting či enzymoterapiu, ktorá lieči jazvy, redukuje celulitídu, lokalizovaný tuk a opuch očí. Klinika ďalej ponúka neinvazívny lifting viečok, blefaroplastiku a mnoho ďalších zákrokov.

Krásne a moderné priestory kliniky estetickej medicíny Mauro Simon nájdete v Pezinku na ulici Mr. Štefánika 31/16.

Požiadajte Mauro Simon Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!