Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Ján Sokolík

Oftalmológia Trenčín
Oftalmológia Trenčín
Očné Centrum Sokolík s.r.o.

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ján Sokolík? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Ján Sokolík - Oftalmológia Trenčín

Motto:

Našim cieľom je, aby sa náš klient cítil u nás príjemne a podľa potreby nás neváhal navštíviť znova, prípadne nás odporučil svojim známym.

Uvítanie

V roku 1966 získal červený diplom a titul MUDr. na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity so sídlom v Brne. Plný vedomostí a túžby pomáhať pacientom sa zamestnal na očnej klinike Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Martine, kde bol sekundárnym lekárom. Okrem práce v ambulancii však stále študoval, vďaka čomu sa v súčasnosti môže pochváliť atestáciou z oftalmológie. K jeho úspechom možno zaradiť aj obhajobu práce so zameraním na ochorenia makulárnej časti sietnice, vďaka čomu mu k menu pribudol ďalší vedecký titul – CSc.

MUDr. Ján Sokolík CSc. pôsobil od roku 1982 do roku 2010 ako primár očného oddelenia.  Po transformácii na Fakultnú nemocnicu zastával funkciu prednostu a primára očnej kliniky FN Trenčín.  Počas posledných piatich rokov pôsobenia na klinike bol na pozícii hlavného odborníka MZ SR pre oftalmológiu, čím sa výrazne podieľal na formovaní koncepcie celého očného lekárstva na Slovensku. Taktiež patri k prvým lekárom, ktorý vykonávali implantáciu umelej vnútroočnicovej šošovky či operácie zadného očného segmentu.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Spolu so synom MUDr. Jánom Sokolíkom mladším založil v roku 2010 súkromné očné centrum Sokolík, ktoré sa špecializuje na liečbu a diagnostiku ochorení oka. Pacientom poskytuje služby komplexného očného vyšetrenia, liečbu sivého, zeleného zákalu a tiež aj makulárnej degenerácie. Vzhľadom na výborné prístrojové vybavenie môžu pacienti využiť aj špecializované vyšetrenia k akým patrí aberometria, laserova liečba, pachymetria a ďalšie.

K pomerne častým problémom pacientov prichádzajúcich do Očného centra Sokolík patria ochorenia sietnice, na ktoré sa MUDr. Ján Sokolík špecializuje. Prostredníctvom očného tonografu a ďalších prístrojov dokáže včas diagnostikovať, prípadne presne určiť mieru poškodenia sietnice a zahájiť adekvátny liečený proces či už za pomoci lasera alebo malým chirurgickým zákrokom.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Ján Sokolík ordinuje a vykonáva operačné zákroky v Očnom Centre Sokolík, ktoré sídli na ul. Jilemnického 532/2 v budove bývalého Slovakotextu v Trenčíne. Na vyšetrenie sa môžete objednať tak online, ako aj telefonicky pondelok – piatok od 7:00 do 15:30.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Operácia očných viečok (Blepharoplastika)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Oftalmológia Trenčín
Adresa
Halalovka 63
Poliklinika Juh Trenčín, 1. poschodie
91108 Trenčín
Slovenská republika