MUDr. Dušan Červeň

MUDr. Dušan Červeň Premium

(57 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Školská 11, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 11 hodín
MUDr. Dušan Červeň Premium
(57 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 10308 návštev profilu

MUDr. Dušan Červeň je jeden zo špičkových plastických chirurgov pôsobiaci na klinike Aesthetica v Banskej Bystrici. Počas niekoľkých rokov si v odbore vybudoval značné renomé a zaraďuje sa medzi tých najznámejších pastických chirurgov na Slovensku. O jeho nesporných kvalitách svedčia predovšetkým pozitívne reakcie od spokojných klientov, ale aj jeho vyťažený operačný kalendár.

Doktor Červeň je odborníkom v oblasti plastickej chirurgie, ktorý vykonáva takmer všetky druhy zákrokov na rôznych častiach tela. Medzi tie najobľúbenejšia patria predovšetkým operácie pŕs, operácie nosa alebo facelifting. MUDr. Dušan Červeň kladie dôraz na odbornú pripravenosť a chirurgickú zručnosť. Predoperačné vyšetrenia sú spojené s konzultáciami, prostredníctvom ktorých sa snaži pacientov podať všetky informácie ohľadom zákroku. Informovanosť a diskusia s pacientmi sú základom predoperačnej prípravy, počas ktorej sa pacienti oboznámia so všetkými detailami zákroku. Všetky chirurgické úkony sú robené z dôrazom na osobitnú povahu každého prípadu a pacienta.

Medzi ďalšie nesporné kvality MUDr. Dušan Červeň patria aj jeho dlhoročné skúsenosti v tejto profesii. Doktor Červeň sa neustále vzdeláva a snaží sa zavádzať všetky najmodernejšie techniky a postupy operácii a následnej rekonvalescencie. Pomáha mu aj moderné vybavenie kliniky, ktorej operačné sály a ambulancie patria medzi špičku nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Výsledkom toho je, že MUDr. Dušan Červeň je vyhľadávaný plastický chirurg nielen medzi domácimi, ale aj zahraničnými klientmi.

MUDr. Dušan Červeň je súčasťou tímu odborníkov na klinike plastickej estetickej chirurgie AESTHETICA v Banskej Bystrici. Tá v tomto meste pôsobí od 1. februára 2014. Disponuje niekoľkými lôžkovými izbami, 2 operačnými sálami a 3 odbornými ambulanciami. Klienti kliniky si pochvaľujú predovšetkým komfort a profesionálny prístup celého personálu. Klinika spĺňa všetky najprísnejšie hygienické a zdravotnícke normy a nariadenia, a radí sa tak medzi európsku špičku v odbore plastickej a estetickej medicíny.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Spoločnosť plastickej chirurgie

Cena za konzultáciu:

  • 20

Zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Recenzie (57)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Zväčšenie prsníkov- Nagor, 515 ml, MUDr. Červeň, Aesthetica, B. Bystrica, splnil sa mi sen

Zväčšenie prsníkov, MUDr. Dušan Červeň, ďakujem za krásnu a dokonalú prácu

Zväčšenie pŕs u MUDr. Červeňa v Banskej Bystrici – stredný profil 465ml-splnený sen

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Dušan Červeň o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (54)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (18)

Požiadajte MUDr. Dušan Červeň o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (22)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Kliniky

Požiadajte MUDr. Dušan Červeň o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!