Kliniky Zdravia

Kliniky Zdravia

(5 Recenzií)·80% odporúča
Ohodnotiť
Prielohy 8430/1B, Žilina, Žilinský kraj
Kliniky Zdravia
Kliniky Zdravia
(5 Recenzií)·80% odporúča

Informácie

Súkromná klinika Klinika Zdravia so sídlom v Žiline poskytuje svojim pacientom moderne vybavené priestory, kvalitné služby a ústretový personál, ktorý je pripravený kedykoľvek pomôcť. Súčasťou kliniky sú tri ambulancie: dermatologická, alergologická a zubná. Netreba však zabudnúť ani na služby urologickej a estetickej kliniky. Hlavným poslaním kliniky je poskytnúť pacientom kvalitné služby, s dôrazom na liečbu ochorení kože, ako najväčšieho orgánu. Tím lekárov z Kliniky Zdravia spraví všetko pre to, aby sa pacienti pri odchode z kliniky cítili nielen zdravšie, ale aj sebavedomejšie.

Ako sme už načrtli, súčasťou kliniky je viacero oddelení. Úlohou odborníkov v estetickej klinike je pomôcť pacientom, u ktorých sa prejavujú znaky starnutia a objavujú prvé vrásky či poklesnuté kontúry tváre. Na opätovné omladenie pokožky využívajú kvalitné, celosvetovo uznávané technológie, ktoré sú tak zárukou bezpečnosti, ako aj výborného výsledku.

Cieľom dermatologickej ambulancie je správne diagnostikovať a následne nastaviť účinnú liečbu pacientom s kožnými ochoreniami, akými sú neestetické kožné výrastky, ekzémy, akné či bradavice. K službám ambulancie patrí i základné vyšetrenie a prípadné odstránenie materských znamienok, pričom sa kladie dôraz hlavne na hygienu pri jednotlivých zákrokoch.

Diskrétnosť je samozrejmosťou v urologickej ambulancii, ktorej návšteva nepatrí zrovna medzi tie najpríjemnejšie, obzvlášť medzi mužmi. Z tohto dôvodu sa lekári snažia vytvoriť s pacientom vzťah založený na vzájomnej dôvere. Vrátane problémov s erekciou prichádzajú pacienti do urologickej ambulancie aj s problémami plodnosti či dokonca so žiadosťou o obriezku.

Odborníci v alergologickej ambulancii sa zameriavajú najmä na riešenie identifikáciu a následnú liečbu mnohých alergických reakcií, ktoré môžu mať rôzne prejavy, od začervenaní pokožky na vybraných miestach, až po vyrážky či v krajným prípadoch dokážu spôsobiť aj anafylaktický šok. Prostredníctvom špeciálnych alergologických testov lekárka včas diagnostikuje alergiu a následne stanoví čo najúčinnejšiu formu liečby.

Vrátane spomínaných ambulancií je súčasťou Kliniky Zdravia aj špičkovo vybavená operačná miestnosť, vďaka čomu dokážu každému pacientovi stanoviť individuálnu liečbu s použitím tých najúčinnejších prístrojov.

Kliniku Zdravia nájdete na Slovensku v Žiline v OC DAPA Prielohy na Solinkách. Veľkým benefitom kliniky sú ordinačné hodiny, nielen počas pracovných dní, ale aj v sobotu od 7:30 do 12:00.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Ordinačné hodiny:

  • 07:30:00-16:00:00

Cena za konzultáciu:

  • 17

Recenzie (5)

3.8
5 Recenzií · 80% odporúča
Laserová dermatológia

Bola som tam na IPL odstránenie začervenania tváre, prístup príjemný, rýchle vybavenie. Jediné čomu som sa čudovala že nepoužívajú vôbec ochranu očí pri laserových zákrokoch na tvári, myslím že by to mali zvážiť ... náhoda je blbec a prísť o zrak kvô...Čítať ďalej

Skvelý prístup, odporúčam na 100%

Urcite neodporucam za cenu ktoru som zaplatila, 270€+ prve vysetrenie 17€ Pani doktorka so sestrickami prijemna . Urcite zvazte ,na 15 min zakrok mega premrstena cena. Do buducna urcite neodporucujem pacientom ktori su knapp v penazenke

Kvalitne sluzby a prijemny pristup. Mozem len odporucit :)

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (2)

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Článok (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.