MUDr. Mária Boleková Lányiová - Lanyicka

MUDr. Mária Boleková Lányiová - Lanyicka Premium

(22 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Trenčiansky kraj, Žilinský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
MUDr. Mária Boleková Lányiová - Lanyicka Premium
(22 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 3095 návštevy profilu

Estetický ateliér LANYICKA pod vedením MUDr. Márie Bolekovej Lányiovej poskytuje špičkové služby v oblasti estetickej dermatológie. Ateliér si zakladá na profesionalite a odbornosti, ktorú kombinuje s individuálnym a ľudským prístupom, keďže spokojnosť ich klientov je u nich na prvom mieste. Svojim klientom poskytuje komplexnú a nadštandardnú starostlivosť, ktorá podčiarkne ich prirodzenú krásu.

V tomto estetickom ateliéri si klienti môžu vybrať z veľkého množstva služieb a zákrokov ako je estetická dermatológia, liečba akné, vyhladenie vrások či liečba vypadávania vlasov, ale aj mnoho ďalšieho. Klienti tu môžu absolvovať obľúbenú aplikáciu botulotoxínu v boji proti vráskam, no pomôže aj pri hyperhidróze. Pri tomto zákroku sa botulotoxín aplikuje do podpazušia, kde účinkuje proti nadmernému poteniu a to po dobu až niekoľkých mesiacov. LANYICKA ale ponúka aj zákroky ako omladenie rúk a kolien pomocou plazmy bohatej na trombocyty či aplikáciu biodermálnych nití. Tie majú mnoho využití - pomôžu s nadmerných tukom v oblasti brucha ale sú účinné aj na liečbu svalovej bolesti. Ďalej tu klienti nájdu mnoho omladzujúcich a regeneračných zákrokov, ako napríklad mezoterapia či infúzna aplikácia vitamínu C, ktoré im pomôžu cítiť sa lepšie, krajšie, zdravšie a sebavedomejšie. Novinkou je prístrojové ošetrenie na liečbu celulitídy, spevnenie pokožky a modeláciu postavy pomocou prístroja Cellu M6®.

MUDr. Mária Boleková Lányiová vyštudovala odbor všeobecné lekárstvo na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine. Estetická medicína MUDr. Bolekovú Lányiovú zaujímala už počas štúdia, preto sa touto cestou vybrala naplno hneď po jeho ukončení. Venuje sa najmä laserovej medicíne a dermatovenerológií a keďže svoju prácu berie ako poslanie a záľubu v jednom, aktívne sleduje najnovšie trendy v estetike, aby svojim klientom vždy poskytovala len tie najlepšie a najmodernejšie zákroky.

Ateliér estetickej medicíny LANYICKA klientov privíta v dvoch plne vybavených a príjemne zariadených prevádzkach, a to v Prievidzi na ulici Jozefa Murgaša 1 a v Námestove na Ulici mieru 282. Môžu sa tešiť na profesionálnu starostlivosť a záujem MUDr. Bolekovej Lányiovej ako aj celého personálu centra.

Recenzie (22)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Pani doktorka je neskutočná , úžasný človek . Vždy všetko pekne vysvetlí a jej robota je veľmi krásna . Som rada , že som zverila svoje pery práve jej . Zákrok bezbolestný a výsledok nad moje očakávania . Môžem len odporúčiť .

Som veľmi spokojná,že som sa zverila do rúk pani doktorke. Určite som u nej nebola posledný krát. Každá jedna žena, ktorá uvažuje

Neviem vyjadriť spokojnosť slovami💋❤️🔝 Majka je TOP z TOPov !

Majka je jeden skvelý lekár s citom pre krásu. Poradila mi zákrok, ktorý je pre mňa najvhodnejší. Každý krok ošetrenia mi bol vysvetlený, priebeh úplne bezbolestný a hneď po zákroku som bola poučená o starostlivosti o pleť. Opuch a modrinky minimálne...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Mária Boleková Lányiová - Lanyicka o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (3)

Spojte sa s nami

Obrázky (8)

Požiadajte MUDr. Mária Boleková Lányiová - Lanyicka o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!