MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA

MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA

(25 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Gorkého 30, Spišská Nová Ves, Košický kraj
MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA
MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA
(25 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

Štúdium všeobecného lekárstva absolvovala MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA. v roku 2003 na Jesseniovej lekárskej fakulte so sídlom v Martine. Dynamika, flexibilita a precíznosť chirurgických zákrokov ju uchvátila už počas štúdia. Vzhľadom na to sa môže pochváliť atestačnou skúškou zo všeobecnej chirurgie, ku ktorej o štyri roky neskôr pribudla ďalšia so zameraním na plastickú chirurgiu.

Svoje vzdelanie si rozšírila dokonca aj za hranicami Slovenska, v Prahe na European School of Bussiness Managment, kde svojou šikovnosťou a zanietenosťou pre oblasť zdravotníctva získala titul MBA. Vrátane tohto titulu sa môže pochváliť aj licenciou z rúk odborníkov Slovenskej lekárskej komory, vďaka ktorej môže od roku 2012 zastávať funkciu odbornej zástupkyni tak pre študijný odbor všeobecné lekárstvo, ako aj plastickú chirurgiu a všeobecnú chirurgiu. 

Svoje vzdelanie si rozšírila aj o PhD. titul v rámci Európy. Zároveň pracuje na rozšírení PhD. titulu na území USA a Kanady na prestížnej a celosvetovo uznávanej LIGS University.

MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA. strávila prvé tri roky svojej pracovnej kariéry v Českej republike na chirurgických oddeleniach v Českej Lipe a Rumburku. Odtiaľ sa vrátila opäť na Slovensko na oddelenie všeobecnej a úrazovej chirurgie do Levoče, kde pracovala viac ako 10-rokov a následne 5- rokov pracovala aj ako odborný garant pre plastickú chirurgiu Nemocnice Poprad a. s., kde sa venovala rekonštrukčnej chirurgii, onkochirurgii prsníkov , estetickej a plastickej chirurgii.

Nemožno však zabudnúť ani na mnohé stáže, tak na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie v UN L. Pasteura v Košičiach, na Klinike plastickej chirurgie Univerzitnej nemocnice v Bratislave , ako aj na zahraničných klinikách v Egypte,  Francúzsku, Rakúsku, Nemecku, Veľkej Británii , USA, Japonsku, Španielsku,  Českej republike, kde získala veľké množstvo certifikátov a osvedčení. 

V minulosti pracovala aj ako lekárka v oblastiach v rámci projektu Lekári bez hraníc v krajinách tzv. tretieho sveta. Zároveň je autorkou a spoluautorkou rôznych prednášok, každoročne sa zúčastňuje rôznych odborných fór, pričom jej skúsenosti využívajú aj kolegovia z iných odborov, ako je onkológia, traumatológia, ortopédia, dermatovenerológia, oftalmológia, otorinolaryngológia a to nielen v rámci Slovenskej republiky, ale aj v rámci celosvetového pôsobenia.

Je lekárkou s vyše 23-ročnou praxou a skúsenosťami v plastickej chirurgii, vo všeobecnej chirurgii, v onkologickej prsníkovej chirurgii, v rekonštrukčnej prsníkovej chirurgii, v chirurgii ruky, tvárovej chirurgii a chirurgii pohybového šľachového aparátu ruky, v chirurgii brucha atď., zároveň má dlhoročné skúsenosti v aplikácii botulotoxínu, výplní na báze kyseliny hyalurónovej, biodermánych lifftingových nití.

Svoje vedomosti a skúsenosti si neustále rozširuje a vymieňa s ďalšími odborníkmi z oblasti všeobecnej a plastickej chirurgie na rôznych seminároch, kongresoch či medzinárodných sympóziách. Taktiež je členkou 13 rôznych lekárskych spoločností na Slovensku a v Európe.

MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA. je zároveň aj Súdnou znalkyňou Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky, v odbore Zdravotníctvo a farmácia, odvetvie chirurgia a plastická chirurgia.

V roku 2013 založila neštátne zdravotnícke zariadenie Esthetic clinic TT s.r.o. so zameraním na zákroky spadajúce do plastickej a všeobecnej chirurgie. Stretnúť ju však môžete aj v Aurel clinic Poprad, kde od januára 2023 zároveň plní funkciu odbornej garantky plastickej a estetickej chirurgie. 

Vo svojej práci sa zameriava na zväčšenie, modeláciu, zmenšenie prsníkov, liposukciu, operáciu horných a dolných viečok, korekciu previsu brady, líc, korekciu previsu ženského genitálu, operáciu poklesu obočia, ďalej aj na liečbu syndrómu karpálneho tunela, odstránenie materských znamienok, podkožných lézií, plastiku kože, korekciu vrások aplikáciou botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, aplikuje okrem iného aj tzv. biodermálne nite , v rámci lifftingu tváre , krku a mnohé ďalšie výkony.

Počas svojej chirurgickej praxe pomohla veľkému množstvu pacientov a klientov, jej morálny a profesionálny kredit je na vysokej úrovni, o čom svedčí aj veľké množstvo pozitívnych recenzií a osobných príbehov jej spokojných pacientov.

MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA. v pondelok, v utorok, v stredu ordinuje v Esthetic clinicTT s.r.o. v Spišskej Novej Vsi, vo štvrtok a v piatok ordinuje v Aurel clinic v Poprad - Veľká.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (25)

5.0
25 Recenzií · 100% odporúča
Facelift

Nedávno som absolvovala chirurgický zákrok operáciu podbradku a facelift v Aurel Clinic Poprad a nemôžem byť viac spokojná. Aj keď som už vo veku po 60-tke, rozhodla som sa pre zmenu a investovať do seba, cítiť sa pekne a sebavedomo. A musím povedať...Čítať ďalej

Blefaroplastika

Skvelá pani doktorka,výkon prebehol bez bolestí,šetrne a tak aj rekonvalescencia bola rýchla.Profesionálny a ĺudský prístup je ešte k tomu ako čerešnička na torte.Dochvíĺna a precízna,doporučujem šikovnú pani dok❤️torku.

Zväčšenie pŕs

Po dvoch kojeniach sa mi jedna bradavka vpacila a bolo to pre mna neesteticke a rusive, rozhodla som sa teda pre jej korekciu. Po precitani vybornych recenzii na pani doktorku Tkacikovu som sa rozhodla ist k nej a nelutujem. Pani doktorka mi uz na ko...Čítať ďalej

Blefaroplastika

Pani doktorka je velmi mila,ochotna a precizna..moj vyber nelutujem a som jej vdacna za nove ocicka🥰 Kazda zena si zasluzi byt so sebou spokojna..vrele odporucam a pani doktorke zo srdca Dakujem🙏

MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA
MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA · 16. 11. 2023

Ďakujem krásne 🌹

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (13)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (3)

Videá (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.