Esthetic clinic TT s.r.o.
Esthetic clinic TT s.r.o.

Esthetic clinic TT s.r.o. Premium

(18 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Košický kraj, Prešovský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 13 hodín
Esthetic clinic TT s.r.o.
Esthetic clinic TT s.r.o. Premium
(18 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 202 návštevy profilu

Klinika plastickej a estetickej chirurgie v Spišskej Novej Vsi, pod vedením  MUDr. Tímey Tkáčikovej, PhD. , MBA.

Zaoberá sa celou škálou plastických a estetických výkonov nie len v odbore plastická chirurgia, ale aj korektívna a estetická dermatológia, chirurgia a poúrazová rekonštrukčná chirurgia .

Táto klinika je etablovaná na trhu vyše 15 rokov, s veľkým množstvom spokojných klientov, nielen v rámci Slovenskej republiky, ale aj v zahraničí. 

Hlavným garantom kliniky je MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA., lekárka so špecializáciou v odbore plastická a estetická chirurgia, všeobecná chirurgia. Svoje postgraduálne štúdium získala na prestížnych zahraničných univerzitách. 

Okrem iného je uznávanou a rešpektovanou súdnou znalkyňou Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky v odbore Zdravotníctvo a farmácia, odvetvie plastická chirurgia a všeobecná chirurgia. 

Počas svojej dlhoročnej praxe pracovala v zahraničí (USA, Afrika, Japonsko, Česká republika, Francúzsko, Nemecko, Španielsko, Veľká Británia, Škandinávske ostrovy atď.), kde získala veľké množstvo certifikátov a osvedčení.   

Je lekárkou s vyše 23-ročnou praxou a skúsenosťami v plastickej chirurgii, vo všeobecnej chirurgii,  v onkologickej prsníkovej chirurgii,  v rekonštrukčnej prsníkovej chirurgii,  v chirurgii ruky, tvárovej chirurgii a chirurgii pohybového šľachového aparátu ruky, v chirurgii brucha atď., zároveň má dlhoročné skúsenosti v aplikácii botulotoxínu, výplní na báze kyseliny hyalurónovej, biodermánych lifftingových nití. 

V minulosti pracovala aj ako lekárka v oblastiach  v rámci projektu Lekári bez hraníc v krajinách tzv. tretieho sveta. Zároveň  je  autorkou a spoluautorkou rôznych prednášok , každoročne sa zúčastňuje rôznych  odborných fór, pričom jej skúsenosti využívajú aj kolegovia z iných odborov, ako je onkológia, traumatológia, ortopédia, dermatovenerológia, oftalmológia, otorinolaryngológia a to nielen v rámci Slovenskej republiky, ale aj v rámci celosvetového pôsobenia. 

Počas svojej chirurgickej praxe pomohla veľkému množstvu pacientov a klientov, jej morálny a profesionálny kredit je na vysokej úrovni, o čom svedčí aj veľké množstvo pozitívnych recenzií a osobných príbehov jej spokojných pacientov. 

Recenzie (18)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Úpravu horných viečok som plánovala a hlavne potrebovala.Pre pani doktorku Tkacikovu som sa rozhodla na základe odporúčania spokojných klientov.Chcem vyzdvihnúť jej profesionálny prístup a ľudskosť.Je milá,ústretová a samozrejme veľmi šikovná.Samotny...Čítať ďalej

Esthetic clinic TT s.r.o.
Esthetic clinic TT s.r.o. · 6. 6. 2023

Ďakujem krásne za Vašu pozitívnu recenziu, veľmi si to vážim a teší ma, že Ste bola spokojná s celkovým prístupom, ako aj estetickým efektom po operačnom výkone, prajem Vám krásny deň a všetko dobré do budúcnosti. S úctou MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA.

Chcem sa poďakovať MUDr. Tímei Tkáčikovej za úžasný výsledok augmentácií pŕs. Nadmerne som spokojná s prácou a zlatými rukami p. doktorky. Dekolt mám krásny, ženský, taký o akom som snívala. Augmentácia pŕs mi dvihla sebavedomie, som šťastná a spokoj...Čítať ďalej

Esthetic clinic TT s.r.o.
Esthetic clinic TT s.r.o. · 26. 5. 2023

Ďakujeme veľmi pekne pani Vierka za Vašu milú a pozitívnu recenziu. Veľmi si to vážime a som rada nie len za seba, ale aj za celý personál kliniky, že sme naplnili Vaše očakávania a , že sa cítite sebavedomá, spokojná a šťastná.
S úctou MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA.

Blepharoplastika, maximálna spokojnosť so zákrokom, profesionálny a veľmi ľudský prístup pani doktorky, môžem len odporúča.

Profesionálny a pritom veľmi ľudský prístup.Vrele doporučujem.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Esthetic clinic TT s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (19)

Videá (1)

Požiadajte Esthetic clinic TT s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (2)

Pexia prsníkov - trvanie účinku
Odpoveď odborníka · 1. 6. 2023

Dobrý deň Katarína, účinky pexie, v prípade, ak nie Ste tehotná a následne nedojčíte alebo v prípade úbytku alebo nadbytku váhy vydrží roky, spravidla od 5-15 rokov, niekedy aj dlhšie. Okrem vyššie uvedených faktorov to záleží aj od tzv. individuálnej...

Čítať ďalej
Požiadajte Esthetic clinic TT s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!