Esthetic clinic TT s.r.o.
Esthetic clinic TT s.r.o.

Esthetic clinic TT s.r.o. Premium

(24 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Košický kraj, Prešovský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 52 hodín
Esthetic clinic TT s.r.o.
Esthetic clinic TT s.r.o. Premium
(24 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 1773 návštevy profilu

Klinika plastickej a estetickej chirurgie v Spišskej Novej Vsi, pod vedením  MUDr. Tímey Tkáčikovej, PhD. , MBA.

Zaoberá sa celou škálou plastických a estetických výkonov nie len v odbore plastická chirurgia, ale aj korektívna a estetická dermatológia, chirurgia a poúrazová rekonštrukčná chirurgia .

Táto klinika je etablovaná na trhu vyše 15 rokov, s veľkým množstvom spokojných klientov, nielen v rámci Slovenskej republiky, ale aj v zahraničí. 

Hlavným garantom kliniky je MUDr. Tímea Tkáčiková, PhD., MBA., lekárka so špecializáciou v odbore plastická a estetická chirurgia, všeobecná chirurgia. Svoje postgraduálne štúdium získala na prestížnych zahraničných univerzitách. 

Okrem iného je uznávanou a rešpektovanou súdnou znalkyňou Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky v odbore Zdravotníctvo a farmácia, odvetvie plastická chirurgia a všeobecná chirurgia. 

Počas svojej dlhoročnej praxe pracovala v zahraničí (USA, Afrika, Japonsko, Česká republika, Francúzsko, Nemecko, Španielsko, Veľká Británia, Škandinávske ostrovy atď.), kde získala veľké množstvo certifikátov a osvedčení.   

Je lekárkou s vyše 23-ročnou praxou a skúsenosťami v plastickej chirurgii, vo všeobecnej chirurgii,  v onkologickej prsníkovej chirurgii,  v rekonštrukčnej prsníkovej chirurgii,  v chirurgii ruky, tvárovej chirurgii a chirurgii pohybového šľachového aparátu ruky, v chirurgii brucha atď., zároveň má dlhoročné skúsenosti v aplikácii botulotoxínu, výplní na báze kyseliny hyalurónovej, biodermánych lifftingových nití. 

V minulosti pracovala aj ako lekárka v oblastiach  v rámci projektu Lekári bez hraníc v krajinách tzv. tretieho sveta. Zároveň  je  autorkou a spoluautorkou rôznych prednášok , každoročne sa zúčastňuje rôznych  odborných fór, pričom jej skúsenosti využívajú aj kolegovia z iných odborov, ako je onkológia, traumatológia, ortopédia, dermatovenerológia, oftalmológia, otorinolaryngológia a to nielen v rámci Slovenskej republiky, ale aj v rámci celosvetového pôsobenia. 

Počas svojej chirurgickej praxe pomohla veľkému množstvu pacientov a klientov, jej morálny a profesionálny kredit je na vysokej úrovni, o čom svedčí aj veľké množstvo pozitívnych recenzií a osobných príbehov jej spokojných pacientov. 

Recenzie (24)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Pani doktorka je velmi mila,ochotna a precizna..moj vyber nelutujem a som jej vdacna za nove ocicka🥰 Kazda zena si zasluzi byt so sebou spokojna..vrele odporucam a pani doktorke zo srdca Dakujem🙏

Ďakujem krásne 🌹

S prístupom a samotným zákrokom úpravy pier som bola nadmieru spokojná. Chcela som len mierne upraviť a prisposobit vrchnu peru ktorú nebolo takmer vidiet. Pani doktorka, ktorá bola usmiata, príjemná a veselá mi ich spravila naozaj veľmi prirodzene b...Čítať ďalej

Ďakujem :)

Ťažké ovisnuté viečka, pocit stále unavených očí, pridané roky. Korekcia horných viečok, konzultácia, zákrok, vybratie stehov, kontrola jaziev - maximálna spokojnosť. P. Doktorka má úžasný prístup. Venuje sa klientovi maximálne. Ľutujem iba jedn...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Esthetic clinic TT s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (19)

Videá (1)

Požiadajte Esthetic clinic TT s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (2)

Pexia prsníkov - trvanie účinku
Odpoveď odborníka · 1. 6. 2023

Dobrý deň Katarína, účinky pexie, v prípade, ak nie Ste tehotná a následne nedojčíte alebo v prípade úbytku alebo nadbytku váhy vydrží roky, spravidla od 5-15 rokov, niekedy aj dlhšie. Okrem vyššie uvedených faktorov to záleží aj od tzv. individuálnej...

Čítať ďalej
Požiadajte Esthetic clinic TT s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!