MUDr. Katarína Simonová

MUDr. Katarína Simonová

(19 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Partizánska 2, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Katarína Simonová
MUDr. Katarína Simonová
(19 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Katarína Simonová promovala na Lekárskej fakulte UK v BA v študijnom odbore všeobecné lekárstvo. Spomedzi medicínskych oblastí ju najviac fascinovala všeobecná chirurgia, ktorá bola predmetom jej prvej atestačnej skúšky. V roku 2003 úspešne ukončila ďalšiu atestačnú skúšku so zameraním na plastickú chirurgiu.

Po ukončení štúdia nastúpila na chirurgické oddelenie Nemocnice s Poliklinikou v Ružinove, kde strávila 7 rokov. Ďalším pracoviskom MUDr. Simonovej sa stala Klinika plastickej chirurgie, ktorá je súčasťou Lekárskej fakulty. K dôležitým medzníkom v kariére MUDr. Smolkovej patria aj pracovné stáže na zahraničných klinikách v New Yorku a Prahe. Bohaté skúsenosti od renomovaných odborníkov však získala aj účasťou na mnohých medzinárodných sympóziách v San Franciscu, Budapešti či vo Viedni.

MUDr. Smolková aktuálne pracuje v súkromnej klinike Esthetic, ktorú založila uznávaná odborníčka na oblasť dermatovenerológie MUDr. Alexandra Rozborilová. Klinika zahŕňa služby tak estetickej a laserovej medicíny, ako aj zákroky plastickej chirurgie, na ktoré sa zameriava práve MUDr. Smolková. Jedným z nich je ajlifting určený najmä klientom s poklesnutou pokožkou v oblasti tváre, obočia a krku. Úlohou plastického chirurga je počas zákroku pozdvihnúť problematické oblasti, pričom nenarušiť u pacienta prirodzené mimické prejavy tváre. Vzhľadom na maximálnu precíznosť lekára patrí lifting tváre k dlhším zákrokom trvajúcim min. 3 hodiny. Po zákroku je klient nútený dva týždne odpočívať, vyhýbať sa fyzickej aktivite a nosiť elastický návlek.

Ďalším zo zákrokov taktiež vykonávaných na Esthetic klinike je odstránenie dvojitej brady prostredníctvom malých kanýl, ktorými odborník odsaje prebytočný tuk. Veľkým benefitom tohto zákroku je trvalý efekt a pomerne krátka doba zákroku – cca 60 minút. Podobne ako v predchádzajúcom prípade, aj po odstránení dvojitej brady je nutné nosiť aspoň dva týždne elastický návlek.

MUDr. Katarína Simonová vykonáva zákroky plastickej chirurgie v súkromnej klinike Esthetic, ktorá sídli na Partizánskej 2, v Bratislave.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2003

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská chirurgická spoločnosť

Recenzie (19)

4.9
19 Recenzií · 100% odporúča

Liposukcia-SmartLipo, MUDr. Simonová, Bratislava, výborný výsledok, odporúčam

Rhinoplastika

Rhinoplastika u MUDr. Simonovej, Esthetic, Bratislava, maximálna spokojnosť

Lifting paží-Brachioplastika, MUDr. Katarína Simonová, som veľmi spokojná s konečným výsledkom, splnil moje predstavy

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (3)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

očné viečka-zákrok
Odpoveď odborníka · 21. 6. 2018

dobrý deń slečna katka Pacient je pred operáciou v lokálnej anestéze premedikovaný- to znamená že dostane lieky na uvolnenie a ukludnenie, takže zvláda potom vpichy bez problémov a nebude hodnotiť neskor túto časť operácie ako nepríjemnú- bolestivú. s...

Čítať ďalej
zašitie ušných laločikov
Odpoveď odborníka · 23. 10. 2017

Dobry den, riešenie problemov ušných lalokov je rozne, pri konzultácii vám odborník navrhne najvhodnejší sposob , ušnice sa daju znova prepichnuť ale s určitým časovým odstupom, zákrok na oboch ušiach stojí približne 200 eu/ záleží od rozsahu...

Čítať ďalej

Spolupracujúci lekári

Esthetic, s.r.o.

Esthetic, s.r.o.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.