prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH.

prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH.

Premium
(120 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Krčméryho 2B, Nitra, Nitriansky kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 2 hodín
Možnosti financovania
prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH. Premium
(120 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 10414 návštev profilu

MUDr. Mládek PhD., MPH v roku 1995 absolvoval 6-ročné vysokoškolské štúdium v študijnom odbore všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Dynamika chirurgických zákrokov ho počas povinnej študentskej praxe uchvátila natoľko, že v roku 1998 bola všeobecná chirurgia predmetom jeho atestačnej skúšky. O pár rokov neskôr si do svojho životopisu pripísal ďalšiu atestáciu z plastickej chirurgie.

Prvé pracovné skúsenosti získal na Chirurgickej klinike FN v Nitre, kde pracoval tri roky. Následne sa rozhodol upriamiť pozornosť na plastickú chirurgiu, čo sa mu podarilo na oddelení plastickej chirurgie taktiež vo Fakultnej nemocnici v Nitre. Praktické skúsenosti a možnosť spolupracovať s ďalšími odborníkmi pri atypických prípadoch sa mu naskytla na Klinike plastickej a estetickej chirurgie, ktorá je súčasťou Fakultnej nemocnice sv. Anny v Brne. Za jeden z jeho najväčších profesijných úspechov možno považovať post primára na klinike plastickej chirurgie- Avalane Clinic, kde pôsobí dodnes.

Popri práci v ambulancii sa MUDr. Mládek zúčastňuje stretnutí členov tak Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie, ako aj Medzinárodnej spoločnosti estetickej plastickej chirurgie a ďalších, ktorých je aktívnym členom. Popri všetkých povinnostiach tiež zastáva funkciu medzinárodného kandidáta ASAPS, teda Americkej spoločnosti pre estetickú plastickú chirurgiu.

MUDr. Mládek sa už ako mladý medik na Lekárskej fakulte veľmi intenzívne zaujímal o plastickú chirurgiu, pričom sa z nej snažil načerpať čo najviac informácií. Dopomohli mu k tomu viaceré zahraničné študijný pobyty, vďaka ktorým sa mal možnosť stretnúť a pracovať tak so špičkovými odborníkmi, ako aj kvalitnými technológiami. Navštívil napríklad Kliniku plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie Hospital Saint-Roche so sídlom v Taliansku, privátnu Kliniku estetickej chirurgie v Nemecku či Kliniku plastickej chirurgie AKH v Rakúsku.

Ako sme už v úvode naznačili, aktuálne je MUDr. Mládek primárom na klinike Avalane Clinic, ktorej je zároveň aj zakladateľom. Spolu s ďalšími odborníkmi poskytuje pacientom zákroky plastickej, všeobecnej, cievnej a estetickej chirurgie, neurochirurgie, korektívnej dermatológie, laserovej medicíny a v neposlednom rade aj ortopédie.

Súkromná klinika Avalane pod vedením MUDr. Daniela Mládeka PhD., MPH. Sa nachádza v Nitre, na Krčméryho ulici 2B.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Asociácie a vyznamenania:

  • Slovenská spoločnosť chirurgie ruky

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Áno

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Kozmetické ošetrenia

Recenzie (120)

5.0
120 Recenzií · 100% odporúča
Zväčšenie pŕs

Podstupila som 2operacie naraz nos a prsia.lepšie som si vybrať ani nemohla.odbornik na vysokej urovni.ďalsiu operaciu už len k nemu.

Zväčšenie pŕs

Najlepšie rozhodnutie môjho života, výber kliniky a pána doktora nebudem nikdy ľutovať. Ďakujem celému tímu Avelane za úžasnú a nadštandardnú starostlivosť. Pán primár Mládek je výborný odborník, ale aj skvelý človek, ktorý odviedol úžasnú prácu. Som...Čítať ďalej

Avelane Clinic · 7. 5. 2024

Ďakujeme za dôveru.

Odstránenie znamienok

Veľmi príjemné prostredie, milý personál, zákrok bol absolútne bezbolestný a trval asi 3 minúty. Hojenie po zákroku bolo bezproblémové.

Zväčšenie pŕs

V Novembri som absolvovala u pána prim. MUDr. Mládeka zväčšenie a modeláciu prsníkov. Od prvej konzultácie cez samotný zákrok až po kontroly som maximálne spokojná s výberom kliniky a tak isto chirurga. Prostredie a prístup zamestnancov bol profesion...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (104)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (18)

Videá (4)

Požiadajte prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

Prsia na splátky
Odpoveď odborníka · 5. 11. 2014
Dobrý deň. Avelane clinic ponúka pre svojich pacientov možnosť platby na splátky. Potrebné bližšie informácie Vám poskytneme na recepcii kliniky. Mládek

Kliniky

Požiadajte prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!