prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH.

prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH. Premium

(115 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Krčméryho ulica 2B, Nitra, Nitriansky kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 28 hodín
prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH. Premium
(115 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • 2899 návštev profilu

MUDr. Mládek PhD., MPH v roku 1995 absolvoval 6-ročné vysokoškolské štúdium v študijnom odbore všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Dynamika chirurgických zákrokov ho počas povinnej študentskej praxe uchvátila natoľko, že v roku 1998 bola všeobecná chirurgia predmetom jeho atestačnej skúšky. O pár rokov neskôr si do svojho životopisu pripísal ďalšiu atestáciu z plastickej chirurgie.

Prvé pracovné skúsenosti získal na Chirurgickej klinike FN v Nitre, kde pracoval tri roky. Následne sa rozhodol upriamiť pozornosť na plastickú chirurgiu, čo sa mu podarilo na oddelení plastickej chirurgie taktiež vo Fakultnej nemocnici v Nitre. Praktické skúsenosti a možnosť spolupracovať s ďalšími odborníkmi pri atypických prípadoch sa mu naskytla na Klinike plastickej a estetickej chirurgie, ktorá je súčasťou Fakultnej nemocnice sv. Anny v Brne. Za jeden z jeho najväčších profesijných úspechov možno považovať post primára na klinike plastickej chirurgie- Avalane Clinic, kde pôsobí dodnes.

Popri práci v ambulancii sa MUDr. Mládek zúčastňuje stretnutí členov tak Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie, ako aj Medzinárodnej spoločnosti estetickej plastickej chirurgie a ďalších, ktorých je aktívnym členom. Popri všetkých povinnostiach tiež zastáva funkciu medzinárodného kandidáta ASAPS, teda Americkej spoločnosti pre estetickú plastickú chirurgiu.

MUDr. Mládek sa už ako mladý medik na Lekárskej fakulte veľmi intenzívne zaujímal o plastickú chirurgiu, pričom sa z nej snažil načerpať čo najviac informácií. Dopomohli mu k tomu viaceré zahraničné študijný pobyty, vďaka ktorým sa mal možnosť stretnúť a pracovať tak so špičkovými odborníkmi, ako aj kvalitnými technológiami. Navštívil napríklad Kliniku plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie Hospital Saint-Roche so sídlom v Taliansku, privátnu Kliniku estetickej chirurgie v Nemecku či Kliniku plastickej chirurgie AKH v Rakúsku.

Ako sme už v úvode naznačili, aktuálne je MUDr. Mládek primárom na klinike Avalane Clinic, ktorej je zároveň aj zakladateľom. Spolu s ďalšími odborníkmi poskytuje pacientom zákroky plastickej, všeobecnej, cievnej a estetickej chirurgie, neurochirurgie, korektívnej dermatológie, laserovej medicíny a v neposlednom rade aj ortopédie.

Súkromná klinika Avalane pod vedením MUDr. Daniela Mládeka PhD., MPH. Sa nachádza v Nitre, na Krčméryho ulici 2B.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2004

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská spoločnosť chirurgie ruky

Cena za konzultáciu:

  • 20

Recenzie (115)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

V auguste 2022 som podstupila vymenu implantatov s panom prim. MUDr. Mladekom ktora bola casovo narocna a nie zrovna jednoducha. Na vysledok si sice este par mesiacov pockam, ale co sa tyka pred a po operacnej starostlivosti Vas mozem uistit, ze...Čítať ďalej

U pána primára som podstúpila augmentaciu prsníkov s implantátmi od značky Mentor. Operácia bola úplne bezproblémová, na klinike som sa cítila ako na dovolenke - vďaka skvelému a profesionálnemu prístupu personálu. Ďakujem pánovi primárovi, ktorý je...Čítať ďalej

Veľmi dlho som túžila po peknych prsiach, nakolko som nemala žiadne. Moja volba padla na pana primara Mudr. Mladeka. Vrelo odporúčam. Pan doktor je velmi profesionalny a ustretový. Poradi, vysvetli. Na klinike som sa citila skvelo, neskutocne mile se...Čítať ďalej

Zväčšenie prsníkov, MUDr. Mládek, Avelane, Nitra, splnil sa mi sen o krásnych prsiach

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (92)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (18)

Videá (2)

Požiadajte prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (1)

Kliniky

Požiadajte prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!