MUDr. Jarmila Hudáková

MUDr. Jarmila Hudáková Premium

(12 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Mojmírova 8, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 6 hodín
MUDr. Jarmila Hudáková Premium
(12 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 1829 návštev profilu

Doktorka MUDr. Jarmila Hudáková je popredná slovenská plastická chirurgička pracujúca na súkromnej klinike GÉVÉ klinika v Košiciach. Vykonáva takmer všetky druhy plastických a estetických zákrokov. Vďaka svojim bohatým skúsenostiam a širokému portfóliu úkonov, patrí medzi najvýhľadávanejšie odborníčky. Je členkou Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie rovnako ako aj Slovenskej lekárskej komory.

Medzi zákroky, ktoré môžete u MUDr. Jarmily Hudákovej podstúpiť, patria plastické operácie nosa, viečok, prsníkov či liposukcia alebo facelifting. Vyhľadávaným zákrokom je aj transplantácia vlasov, ktorú pani doktorka taktiež vykonáva. Ide o veľmi žiadaný zákrok, ktorý je spojený s aplikáciou vlasových prameňov a obnovenie rastu vlasov. Väčšina zákrokov je vykonávaná v celkovej anestézií a vyžaduje si hospitalizáciu pacientov priamo na klinike.

Svoju odbornú činnosť zakladá na kvalitnom predoperačnom vyšetrení, kedy sa snaží získať podrobné informácie o každom pacientovi a o jeho špecifických požiadavkách a prianiach. Pacienti oceňujú jej priateľský prístup, ale aj dlhoročné skúsenosti a prax, na základe ktorých sa snaží vyhovieť klientom v najväčšej možnej miere.

Pracovisko GÉVÉ klinika vniklo v novembri 1997 a pôvodne poskytovalo výhradne zákroky v oblasti plastickej chirurgie. Po rokoch skúseností a etablovaní sa na trhu získalo zariadenie množstvo spokojných klientov. Preto postupne začali rozširovať svoje služby a dnes patria medzi kliniky, ktoré aplikujú všetky nové svetové trendy v odbore estetickej a plastickej medicíny. Ako prvé pracovisko sme košickú GÉVÉ Kliniku v roku 1999 vybavili najprogresívnejšou laserovou technológiu, ktorá je už počas 20 rokov zárukou rýchlej, bezbolestnej a efektívnej estetickej chirurgie. Ambíciou bolo a je byť lídrom v oblasti plastickej a estetickej medicíny s najširšou škálou poskytovaných služieb. V poslednom období bola klinika rozšírená o oddelenie korektívnej dermatológie. Cieľom kliniky je nielen zlepšiť vzhľad pacienta, ale ho aj udržať.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Česká lekárska komora

Cena za konzultáciu:

  • 10

Recenzie (12)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Septorhinoplastika u MUDr. Hudákovej, GÉVÉ Klinika, Košice, cesta za krajším nosom

Operácie vyriešila komplexy z veľkých pŕs

Septorhinoplastika v GÉVÉ Klinice

Super skúsenosť MUDr. Hudákova

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte: MUDr. Jarmila Hudáková o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (7)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (23)

Požiadajte: MUDr. Jarmila Hudáková o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (5)

Kliniky

Požiadajte: MUDr. Jarmila Hudáková o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!