Regenerácia kože - prístroj Portrait

Úvod

Portrait Neogen Plazma je revolučná technika v omladzovaní. Dokáže vyhladiť kruhy pod očami ako aj jemné vrásky okolo očí a horných viečok.

Indikácia

Zákrok je určený pre kategoriu 40+ a pre problémovú pleť. Oblasti vhodné pre ošetrenie pomocou Portrait Neogen Plazma:

  • ošetrenie očí – horných a dolných viečok
  • vypnutie vrások okolo očí
  • ošetrenie a vypnutie úst a okoloústnych vrások
  • samostatné ošetrenie čela pri zvýraznenej porovitosti
  • ošetrenie a vypnutie celej tváre
  • ošetrenie chrbta rúk a vybielenie škvŕn ako aj omladenie
  • vyhladenie jaziev

Čo je to plazma a ako funguje prístroj Portrait Neogen Plazma?

Plazma je štvrté skupenstvo hmoty. Tvorí ju opar/hmla voľných elektrónov, ktoré sa uvolňujú z inertného plynu v tomto prípade dusíka. Dusík sa požíva preto, lebo vytesňuje z pokožky kyslík a tým sa zabráni popáleniu pokožky. Prístroj využíva radiofrekvenčný generátor na produkciu plazmy z inertného plynu dusíka. Výsledný produkt plazma pôsobí na ošetrované miesto bezkontaktne v podobe žltého svetla.

Séria riadených milisekundových pulzov dopadá na ošetrované miesto zo vzdialenosti asi 5mm. Tým, že plazma vystreľuje pod vysokou rýchlosťou v podobe žltého plameňa/svetla/ nedochádza k perforácii/ poškodeniu/ pokožky, nedochádza ani k jej popáleniu. Dochádza len k termickému/tepelnému/ ohriatiu pokožky do určitej hlbky a následne zlúpaniu povrchovej vrstvy a produkcii kolagénu a elastínu v jej hlbších partiach. Veľká výhoda je aj to, že při ošetrení nedochádza k tzv. demarkačnej línii/štvorčeky a fleky/, ktoré su typickým sprievodným a nechceným znakom ošetrenia CO2 laserom.

"Obsah uvedený na tomto portáli je len informatívny, nemôže za žiadnych okolností nahradiť individuálnu konzultáciu s odborníkom na plastickú chirurgiu a estetickú medicínu alebo súvisiacimi odbormi. Ak uvažujete o podstúpení zákroku (alebo máte akékoľvek pochybnosti alebo otázky), obráťte sa na svojho lekára. Estheticon nepodporuje ani neschvaľuje žiadny obsah, ošetrenie, produkty, názory, zdravotníckych pracovníkov ani žiadny iný materiál či informácie obsiahnuté v tomto texte ani inde na tomto webe."