MUDr. Zdenko Zamboj

MUDr. Zdenko Zamboj

(56 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Hornopotočná 1, Trnava, Trnavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 12 hodín
MUDr. Zdenko Zamboj
MUDr. Zdenko Zamboj
(56 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 7373 návštevy profilu

V roku 2003 MUDr. Zamboj úspešne ukončil vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UK. Už ako študent pracoval na viacerých oddeleniach, gynekológii, neurochirurgii či urológii, kde získal prvé praktické skúsenosti. Tie neskôr po ukončení štúdia rozvíjal na oddelení plastickej chirurgie vo FN Nitra, odkiaľ sa presunul na Kliniku plastickej chirurgie do Bratislavy, kde absolvoval predatestačné vzdelávanie. Študijné pobyty však neabsolvoval iba na domácich klinikách, ale aj v susednom Česku, konkrétne na Klinike plastickej a estetickej chirurgie nemocnice sv. Anny v Brne.

Výbornou skúsenosťou bola pre MUDr. Zamboja aj šesť mesačná stáž na prestížnych klinikách vo Veľkej Británii, kde mal možnosť pracovať pod dohľadom uznávaných plastických chirurgov. Množstvo získaných zahraničných skúseností či už z odborných stáží na klinikách alebo účastí na kongresoch a seminároch využil MUDr. Zamboj pri zakladaní súkromnej kliniky plastickej chirurgie a laserovej medicíny BELLEZA, kde pracuje ako vedúci lekár a plastický chirurg.

MUDr. Zamboj sa špecializuje na novodobú liposukciu, tzv. bodycontouring, ktorá spočíva vo vyznačení svalových skupín tak aby sa klient čo najviac pripodobnil ideálu krásy. Kým u žien sa zaň môže považovať postava v tvare presýpacích hodín, v prípade mužov je to trup v tvare písmena V a výborne tvarované svalstvo. Pán doktor pri tomto zákroku využíva špeciálnu techniku VASER 4D Hi Def®, ktorá si získala priaznivcov nielen v Európe, ale aj na ďalších svetových kontinentoch. Lekár za pomoci miniinazívneho vysokofrekvenčného ultrazvuku eliminuje tukové tkanivo, pričom nedochádza k narušeniu okolitých ciev a nervov. Pre pacienta je teda táto metóda maximálne bezpečná, vysokoefektívna a flexibilná. Svoje využitie nájde tak pri odsatí menšieho množstva tuku z krku, či ramien, ako aj z objemnejších častí tela.

O skutočnej erudovanosti MUDr. Zamboja, čo sa týka tejto metódy svedčí aj jeho certifikát zo školenia v Aténach, kde sa túto metódu mal možnosť učiť od jej samotného spoluzakladateľa Dr. Alfreda Hoyosa.

Kliniku BELLEZA pod vedením MUDr. Zdenka Zamboja môžete navštíviť v 4 pobočkách – Trnave, Vrábľoch, Žiari nad Hronom a Banskej Bystrici.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Zákroky

Dermatológia

Kozmetické ošetrenia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Recenzie (56)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Obrovská spokojnosť! Táto klinika mi bola odporučená a teraz už viem, že som si nemohla vybrať lepšie. Mudr. Zamboj je veľký odborník, vdaka jeho šikovným rukám sa cítim priam skvelo po všetkých stránkach. Píšem o redukcii prsníkov. Môj chrbát mu veľ...Čítať ďalej

Velka spokojnost.Vyberal mi 5 vypuklych znamienok.Super pristup,proces a vyzera to peefekrne uz teraz.som velmi spokojna.Isto pridem este opat na dalsi vyber znamienok..

odstránenie znamienok na tele

Odstránenie hyperhidrózy botulotoxínom, MUDr. Zamboj, Trnava, veľká spokojnosť

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Zdenko Zamboj o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (59)

Zobraziť ďalšie príbehy
Požiadajte MUDr. Zdenko Zamboj o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Články (3)

Zobraziť ďalšie články

Kliniky

BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny

BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny

Požiadajte MUDr. Zdenko Zamboj o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!