Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
 • 2 odpovedí
 • 1 Páči sa mi to

Súkromné chirurgické centrum-MUDr.Dimov, s.r.o

Súkromné chirurgické centrum-MUDr.Dimov, s.r.o
 • 100% do 2 dní
 • zodpovedaných
  dopytov
  priemerne
  odpovedá

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Súkromné chirurgické centrum-MUDr.Dimov, s.r.o? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Súkromné chirurgické centrum-MUDr.Dimov, s.r.o

Motto:

Naše chirurgické centrum ambulantnej chirurgie, vzniklo s cieľom ponúknuť pacientom odborné ošetrenie bez dlhej čakacej doby. V príjemnom prostredí, diskrétny a profesionálny prístup je samozrejmosťou.

Uvítanie

Súkromné chirurgické centrum s.r.o založil MUDr. Allen Dimov, ktorý promoval na Lekárskej fakulte Universzty vo Varne. Po štúdiu sa zamestnal na IV. Chirurgickej klinike so sídlom v bratislavskej časti Ružinov, kde zastával funkciu chirurga. Kým prácou na klinike pod vedením profesionálov získaval praktické skúsenosti, obzor teoretických vedomostí si zas rozširoval prípravou na atestačné skúšky z oblasti chirurgie.

V súkromnom chirurgickom centre pracuje spolu s MUDr. Michalom Šalapom, ktorý sa taktiež zameriava na chirurgické zákroky. O pohodlie a komfort pacientov sa zas stará kvalifikovaná zdravotná sestra Martina Dobišová.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

špecializácia, všeobecná chirurgia, proktológia,

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Do chirurgického centra MUDr. Dimova prichádzajú pacienti s ochoreniami spadajúcimi do kategórie drobných chirurgických zákrokov ako sú lipómy, atherómy, polypy, hemoroidy, zarastajúce nechty na nohách a ďalšie.

Práve zarastajúci necht patrí k častým a veľmi bolestivým problémom pacientov, ktorý v negatívnej miere môže ovplyvniť aj vykonávanie bežných pracovných činností. V závislosti od závažnosti ochorenia pacient podstúpi buď konzervatívnu liečbu spočívajúcu v aplikácii špeciálnej masti alebo chirurgický zákrok. Pacientovi je pred samotným zákrokom podané lokálne anestetikum, vďaka čomu nepociťuje počas operácie žiadnu bolesť.

Každému chirurgickému zákroku predchádza dôkladná diagnostika za pomoci adekvátneho vybavenia. Po vyšetrení a diagnostike nasleduje liečba, ktorou to však nekončí. MUDr. Dimov kladie dôraz na úplné vyliečenie pacienta, vzhľadom na to pacient prichádza po zákroku na pravidelné kontrolné vyšetrenia.

Okrem diskrétneho a profesionálneho prístupu pacient ocení aj možnosť objednať sa na presne dohodnutý deň a hodinu, nestráca teda čas čakaním v čakárni.

Profesná filozofia

Liečba pacienta začína prvým kontaktom pri vstupnom vyšetrení, nekončí však chirurgickým zákrokom, naopak pokračuje až do plného vyliečenia

Naša ordinácia/klinika

súkromie, diskrétnosť a profesionálny odborný  prístup sú pre nás samozrejmosťou

Naša klinika

Súkromné chirurgické centrum pod vedením MUDr. Dimova sa nachádza v Bratislave na Záhradníckej ulici č. 30. Na vyšetrenie sa môžete objednať telefonicky od 8:00 do 18:00.

Vzdelanie a prax

24 ročná prax na chirurgickej klinike v Bratislave, trvalé kontinuálne vzdelávanie

Konzultácie

Vstupné konzultácie a vyšetrenie sa realizujú presne na dohodnutú hodinu a deň

Naše chirurgické centrum ambulantnej chirurgie, vzniklo s cieľom ponúknuť pacientom  odborné ošetrenie bez dlhej čakacej doby. V príjemnom prostredí, dískrétny a profesionálny prístup je samozrejmosťou.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Liečba kŕčových žíl varixov Od 150 € Do 300 €
   Sklerotizácia varixov Od 70 € Do 70 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Záhradnícka 30
82108 Bratislava
Slovenská republika