MUDr. Ladislav Bogdán

MUDr. Ladislav Bogdán

(24 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Krčméryho 2B, Nitra, Nitriansky kraj
MUDr. Ladislav Bogdán
MUDr. Ladislav Bogdán
(24 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Ladislav Bogdán je popredný slovenský chirurg pôsobiaci na Oddelení plastickej chirurgie Avelane clinic v Nitre. Vykonávame celé spektrum výkonov estetickej plastickej chirurgie. Hlavnú časť tvoria operácie tvárovej oblasti, prsníkov, intímnych partií, laserové zákroky, korekcie jaziev a pod.

Pán doktor Ladislav Bogdán pracuje na známej nitrianskej klinike Avelane. Toto zdravotnícke zariadenie sa vďaka modernému vybavenie a profesionálnemu tímu radí medzi najšpičkovejšie zariadenia plastickej a estetickej medicíny na Slovensku. Klinika sa snaží neustále zlepšovať a prinášať tie najprogresívnejšie chirurgické metódy. Vďaka tomu je vyhľadávaná nielen medzi domácimi, ale aj zahraničnými klientmi.

Svoje štúdium absolvoval na Univerzite Komenského na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine. Úspešne ho ukončil v roku 2008 a následne začal pacovať na svojej chirurgickej atestácií. Špecializačnú atestáciu v odbore plastická chirurgia získal v roku 2014.

MUDr. Ladislav Bogdán po ukončení vysokoškolského štúdia nastúpil v roku 2008 na II. Chirurgickú kliniku FNsP F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici, kde absolvoval prax v chirurgických odboroch. V roku 2010 následne prestúpil na Kliniku plastickej chirurgie, kde sa v rámci špecializačnej prípravy venoval v ďalších rokoch rekonštrukčným a mikrochirurgickým technikám a estetickým operáciám u dospelých a v spolupráci s detskou FN aj u detí. Po absolvovaní odbornej praxe v rokoch 2013 - 2014 na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie a Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie v Bratislave, úspešne ukončil špecializované vzdelávanie atestáciou v odbore plastická chirurgia. V súčasnosti pôsobí ako člen tímu v Avelane clinic v Nitre.

Doktor Ladislav Bogdán sa pravidelne zúčastňuje domácich aj medzinárodných odborných kongresov, sympózií a workshopov. Ďalším vzdelávaním a absolvovaním odborných kurzov doma aj v zahraničí získal certifikáty z estetickej chirurgie na aplikáciu rôznych druhov výplňových materiálov a použitie laserových techník.

Konzultácie prebiehajú na princípe osobného pohovoru s lekárom, kde hlavný dôraz kladieme na dôveru klienta a operatéra.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Kozmetické ošetrenia

Recenzie (24)

5.0
24 Recenzií · 100% odporúča
Zväčšenie pŕs

Augmentácia pŕs, Mentor, MUDr. Bogdán, Avelane Clinic, Nitra, veľká spokojnosť

Odstránenie znamienok

Chirurgické odstránenie znamienka na hrane dvorca, MUDr. Bogdán, Nitra, krásny estetický výsledok

Odstránenie lipómov, MUDr. Bogdán je obrovský odborník, odporúčam, Nitra

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (14)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (1)

Videá (1)

Kliniky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.