MUDr. Ladislav Bogdán

MUDr. Ladislav Bogdán

(24 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Krčméryho 2B, Nitra, Nitriansky kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 3 hodín
MUDr. Ladislav Bogdán
MUDr. Ladislav Bogdán
(24 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 2715 návštevy profilu

MUDr. Ladislav Bogdán je popredný slovenský chirurg pôsobiaci na Oddelení plastickej chirurgie Avelane clinic v Nitre. Vykonávame celé spektrum výkonov estetickej plastickej chirurgie. Hlavnú časť tvoria operácie tvárovej oblasti, prsníkov, intímnych partií, laserové zákroky, korekcie jaziev a pod.

Pán doktor Ladislav Bogdán pracuje na známej nitrianskej klinike Avelane. Toto zdravotnícke zariadenie sa vďaka modernému vybavenie a profesionálnemu tímu radí medzi najšpičkovejšie zariadenia plastickej a estetickej medicíny na Slovensku. Klinika sa snaží neustále zlepšovať a prinášať tie najprogresívnejšie chirurgické metódy. Vďaka tomu je vyhľadávaná nielen medzi domácimi, ale aj zahraničnými klientmi.

Svoje štúdium absolvoval na Univerzite Komenského na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine. Úspešne ho ukončil v roku 2008 a následne začal pacovať na svojej chirurgickej atestácií. Špecializačnú atestáciu v odbore plastická chirurgia získal v roku 2014.

MUDr. Ladislav Bogdán po ukončení vysokoškolského štúdia nastúpil v roku 2008 na II. Chirurgickú kliniku FNsP F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici, kde absolvoval prax v chirurgických odboroch. V roku 2010 následne prestúpil na Kliniku plastickej chirurgie, kde sa v rámci špecializačnej prípravy venoval v ďalších rokoch rekonštrukčným a mikrochirurgickým technikám a estetickým operáciám u dospelých a v spolupráci s detskou FN aj u detí. Po absolvovaní odbornej praxe v rokoch 2013 - 2014 na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie a Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie v Bratislave, úspešne ukončil špecializované vzdelávanie atestáciou v odbore plastická chirurgia. V súčasnosti pôsobí ako člen tímu v Avelane clinic v Nitre.

Doktor Ladislav Bogdán sa pravidelne zúčastňuje domácich aj medzinárodných odborných kongresov, sympózií a workshopov. Ďalším vzdelávaním a absolvovaním odborných kurzov doma aj v zahraničí získal certifikáty z estetickej chirurgie na aplikáciu rôznych druhov výplňových materiálov a použitie laserových techník.

Konzultácie prebiehajú na princípe osobného pohovoru s lekárom, kde hlavný dôraz kladieme na dôveru klienta a operatéra.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2014

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Zákroky

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Kozmetické ošetrenia

Recenzie (24)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Augmentácia pŕs, Mentor, MUDr. Bogdán, Avelane Clinic, Nitra, veľká spokojnosť

Chirurgické odstránenie znamienka na hrane dvorca, MUDr. Bogdán, Nitra, krásny estetický výsledok

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Ladislav Bogdán o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (14)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (1)

Videá (1)

Kliniky

Požiadajte MUDr. Ladislav Bogdán o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!