Concept Clinic

Concept Clinic Premium

(117 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Žižkova 22B, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Concept Clinic Premium
(117 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 1473 návštev profilu

Krásna, moderná klinika zariadená v štýle umenia feng šuej ponúka služby špičkových odborníkov, ktorí sa s potešením postarajú nielen o váš pekný zovňajšok, ale vám tiež zabezpečia pocit psychickej pohody a primeraného sebavedomia.

V Concept Clinic nájdu pacienti viac ako len kolektív lekárov. V jednej budove majú možnosť využiť služby renomovaných odborníkov s profesionálnym prístupom tak z oblasti plastickej chirurgie, ako i estetickej dermatológie a internej medicíny. O pohodlie a príjemný zážitok sa vrátane lekárov stará aj kvalifikovaný zdravotnícky personál, pre ktorý je ľudskosť a predovšetkým diskrétnosť samozrejmosťou. Každému pacientovi sa venujú individuálne, nielen pred, počas, ale aj po zákroku.

Vzhľadom na to, že Concept Clinic je pomerne mladá klinika, ktorej história sa začala písať v roku 2018, dokáže vďaka svojim nadštandardným službám konkurovať aj väčším zahraničným klinikám podobného zamerania. Svedčí o tom aj fakt, že Concept Clinic navštevuje a jeho špecialistov vyhľadáva nielen domáca, ale tiež zahraničná klientela.

Dosiahnuť u klienta krásu, zdravie a vnútornú rovnováhu. Presne to je hlavným cieľom lekárov z Concept Clinic, ktorí pacientom poskytujú služby z viacerých medicínskych oblastí. Jednou z nich je plastická chirurgia zahŕňajúca zákroky týkajúce sa nielen oblasti tváre, ale tiež prsníkov a tela. Vrátane klasických zákrokov tu lekári ako jediný jediní na SR vykonávajú abdominoplastiku za pomoci špeciálneho tkanivového lepidla ATISS, urýchľujúceho hojivý proces.

Odborníci na estetickú dermatológiu sa zameriavajú tak na rôzne druhy modelácie tváre, ako i omladzovacie procedúry. Cudzie im však nie sú ani metódy anti-aging medicíny, pričom pri všetkých metódach kladú veľký dôraz na bezpečnosť pacienta a zachovanie jeho prirodzeného vzhľadu.

Súčasťou kliniky je tiež interná ambulancia zastrešujúca predoperačné vyšetrenia, špičkovo vybavená operačná sála a komfortne zariadená lôžková časť. Oddýchnuť a načerpať nielen fyzické, ale aj psychické sily môžu klienti pri pilatese, joge či ďalších relaxačných technikách pod dohľadom skúseného inštruktora. Nemožno opomenúť ani tzv. medical consultanta, ktorý je k dispozícii pre zahraničných klientov, ktorým dohodne vstupnú konzultáciu u vybraného špecialisty plastickej chirurgie.

Na celkovej, veľmi príjemnej atmosfére kliniky má veľký podiel aj jej lukratívna poloha pod Bratislavským hradom, konkrétne na Žižkovej ulici č. 22B. Na vstupnú konzultáciu sa máte možnosť objednať online vyplnením jednoduchého formulára, emailom alebo telefonicky.

Zákroky

Operácie intímnych partií

Recenzie (117)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

S p. Lekarkou som velmi spokojna. Ma vyborny pristup, je skvela vo svojom obore, je tam hlavne pre vas a takto by to malo fungovat na viacerych klinikach.Dakujem p. Doktorka..

Concept Clinic
transparent
Concept Clinic · 25. 8. 2022

Dobry den prajem, dakujem za Vasu spatnu vazbu. Velmi ma tesi, ze ste spokojna a budem rada, ak sa opat uvidime. Pozdravujem, Dr. Jancosek

Pred pár rokmi som u pani doktorky Višňovskej absolvovala ošetrenie Ultherou a teraz som sa rozhodla pre Skin booster. Som veľmi spokojná s výsledkami všetkých ošetrení u p. doktorky, lebo moja pleť je v oveľa lepšej kondícii než v minulosti, vypnutá...Čítať ďalej

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať p. doktorke Jančošek za jej vysoko profesionálny a zároveň ľudský prístup. Svojim odborným okom identifikovala môj kožný problém a nastavila liečbu. Zároveň je to aj veľká odborníčka v oblasti skin care. Odporúč...Čítať ďalej

Concept Clinic
transparent
Concept Clinic · 14. 6. 2022

Veľmi pekne ďakujem za pozitívnu spätnú väzbu a teším sa, že liečba funguje.
S pozdravom, Dr. Jančošek

Skoro dva roky som trpela s akné a rosaceou. Pani doktorka Višňovská mi veľmi pomohla. Už po druhom sedení vidím veľmi dobré výsledky. Pani doktorku Višňovskú možem lem odporúčať. Je skvelá.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Concept Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (7)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (55)

Videá (3)

Lekári z pracoviska

MUDr. Stanislava Jančošek

MUDr. Stanislava Jančošek

Požiadajte Concept Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!